GTX 950 500 Watt PSU Uyumu

Traxes

Hectopat
Daha fazla  
GTX 950 alacağım fakat sistemim açısından kullandığım PSU'dan çok emin değilim. Yardımcı olursanız sevinirim.
PC:
  • İşlemci: Intel i3 3220
  • RAM: Kingston HyperX 2x4 Blue 1600 MHz
  • Anakart: H61M-DS2
  • HDD: WD Blue 1 TB 7200 RPM Sata 3.0 64 MB 3,5" Sabit Disk (WD10EZEX)
  • Kasa: Aerocool GT Advanced
  • Fan Kullanımı: 4 Fan

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 950 alacağım fakat sistemim açısından kullandığım PSU'dan çok emin değilim. Yardımcı olursanız sevinirim.
PC:
  • İşlemci: Intel i3 3220
  • RAM: Kingston HyperX 2x4 Blue 1600 MHz
  • Anakart: H61M-DS2
  • HDD: WD Blue 1 TB 7200 RPM Sata 3.0 64 MB 3,5" Sabit Disk (WD10EZEX)
  • Kasa: Aerocool GT Advanced
  • Fan Kullanımı: 4 Fan
Sistem iyide kullandığın işlemciye baktım 500 TL. :D

Kesinlikle yeterli olacaktır. GTX 970 bile takabilirsiniz.

çok teşekkür ederim :) peki psu iyimidir?

Sistem iyide kullandığın işlemciye baktım 500 TL. :D

Hocam eldeki imkan bu şimdilik ileride anakart ve işlemciyi yenilemeyi düşünüyorum şuanlık sadece GTX 950 indirimde diye alıyorum normalde R7 265 kullanıyordum o da dün bozuldu. Bu yüzden sordum PSU kafama takıldı iyimidir kötümüdür idare edermi yoksa yeterlimi diye sizden fikir alayım dfedim çoğu yabancı forumlarda sorun olmayacağı söylendi.

Bu arada alacağım model MSI GTX 950 Gaming 2 GB

çok teşekkür ederim :) peki psu iyimidir?

Hocam eldeki imkan bu şimdilik ileride anakart ve işlemciyi yenilemeyi düşünüyorum şuanlık sadece GTX 950 indirimde diye alıyorum normalde R7 265 kullanıyordum o da dün bozuldu. Bu yüzden sordum PSU kafama takıldı iyimidir kötümüdür idare edermi yoksa yeterlimi diye sizden fikir alayım dfedim çoğu yabancı forumlarda sorun olmayacağı söylendi.

Bu arada alacağım model MSI GTX 950 Gaming 2 GB
Ben Asus GTX 950 kullanıyorum GTA 5 Ultra'da 65 derece üstü görmedim youtube'daki testlere bakarak kararını öyle ver.

Ben Asus GTX 950 kullanıyorum GTA 5 Ultra'da 65 derece üstü görmedim youtube'daki testlere bakarak kararını öyle ver.
Hocam peki bu kullandığım PSU'da Asus ve MSI sorun çıkarırmı ?

Ayrıca kullandığım VTX R7 265 di bundan çok daha iyi performans alırmıyım GTX 950'de ?
Bende genelde
Riders of icarus
GTA V Online
Blade and soul tarzı mmorpgler (Archeage v.b)
Dead By Daylight
Rainbow six siege

gibi oyunlar oynuyorum sorun yaşarmıyım ? R7 de hiç sorun yaşamadan high da oynuyordum 50-60 fps arasında. bunda stabil olurmu ?

Son düzenleme:
Hocam peki bu kullandığım PSU'da Asus ve MSI sorun çıkarırmı ?

Ayrıca kullandığım VTX R7 265 di bundan çok daha iyi performans alırmıyım GTX 950'de ?
Bende genelde
Riders of icarus
GTA V Online
Blade and soul tarzı mmorpgler (Archeage v.b)
Dead By Daylight
Rainbow six siege

gibi oyunlar oynuyorum sorun yaşarmıyım ? R7 de hiç sorun yaşamadan high da oynuyordum 50-60 fps arasında. bunda stabil olurmu ?
Tabii ki. GTX 950 bu oyunları 60 FPS üzeri oynatabilecektir. PSU ise sorun çıkarmaz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı