GTX 950 Assassin's Creed Unity Kasma Problemi

FatiHerakles

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba ben yeni bir pc topladım sistem özelliklerim :
8 GB RAM
Intel core i3-6100 CPU 3.70 GHz
Windows 7 Ultimate 64 bit
Nvıdıa GeForce GTX 950 2 GB 128 bit

Bu özelliklerde Ac unity - Rust - H1Z1 gibi oyunlarda en düşük ayarda 60 ı zar zor görüyorum sizce normal mi?
Tavsiyeleriniz var mı ?
Şimdiden Herkese Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rust ve H1z1 erken erişim oyunları ve bu nedenle optimizasyon problemleri var. Gelen güncellemelerle bu sorun yavaş yavaş giderilmeye çalışılıyor. Ama kasması, FPS düşüklüğü olması normaldir.

Ac Unity ise çıkışı itibariyle optimizasyon problemi olan ve gelen güncellemelerle bile bu sorun giderilemedi. Gtx 970'de bile stabil şekilde çalışmadığını gördüm. O oyunda 30 FPS altına düşmüyorsa şükretmek lazım diye düşünüyorum. :D

sistemimiz aynı kardeşim aynı direk :D bi çözünürlük farklıdır en kötü rustı bende oynuyorum ama fps orta ayarlar gibi diyeyim 80 100 arası tavsiyem şu ayarlar senin için grafik kalitesi 1 shader lw 600 waterları 0 la üstteki ayarları off yap dekorları falan 60 100 falan yap fps düşük olacağını sanmıyorum

Optimizasyon problemleri var diyorsunuz da, ben GTX 750 Ti ve i3 6100 kullanıcısıyım. Rust oynarken 60-80 FPS civarı, yüksek ayarlarda. H1Z1 60-90 FPS alıyorum, yüksek karışık ayarlarda. Ama AC UNITY'de FPS düşüklüğü normaldir elbet. Sorunu farklı şeylerde arayın bilginiz olsun diye belirtmek istedim.

Kardeş i 5 daha iyi olurdu artı Windows
10 yapmaliydin sistemi evet rust bnde oynuyorum dediğimiz gibi optimizasyonu çok sıkınti 30 fps den aşağı düşüyor ama dediğim gibi sistemi düzelt bnce

Kardeşim AC: Unity oyunu önerilen sistem gereksinimlerinde en az 8GB ram i7 4770 ve Gtx 970 istediği belirtildi. Böyle bir sistemde bile full ayarlarda 40-45 fps görüyorsun. Oyunda ciddi anlamda optimizasyon sıkıntısı var. Ben PS4'te oynadım online dahil çok saçma Bug'ları var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı