GTX 950 Düşük FPS Sorunu

Fall Out Strake

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bir çok yerde danıştım ama bana yardım edebilecek tek kişilerin siz olduğuna karar verdim. Arkadaşlar bilgisayarımdaki mevcut işlemci A8-5600K APU, ekran kartım ise GTX 950. Ben Arma 3 oynarken Low'da da 20, ultra'da da 20 FPS alıyorum. Sizce ekran kartım ile işlemcim darboğaz oluyor olabilir mi? Eğer böyle bişey varsa 950'yi taşıyabilecek FM2 veya FM2+ işlemci söylebilir misiniz? Ya da şöyle sorayım X4 860K ile GTX 950 kullanırsam darboğaz ortadan kalkar mı?
Lütfen optimizasyon yüzünden demeyin çünkü GTX 950 kullanan diğer arkadaşlarım 40-50 FPS arası alıyorlar. Hepinize şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
8 GB Ram var fakat 768P de oynuyorum ondan olabilir mi?
Bir darboğaz söz konusu değil biraz araştırma yaptım isterseniz i7-6700k işlemciniz olsun o ekran kartı ile alabileceğiniz en yüksek FPS 20-30 arasıdır. Bunun nedeni kartın kötü olması değil oyunun optimizasyonunun iğrenç olması yani sonuç olarak sorun sizden değil oyunda.

750 Tİ 40 alıyor?

8 GB Ram var fakat 768P de oynuyorum ondan olabilir mi?
NVIDIA denetim masasından DSR faktörlerini aktif et ve 2x seçeneğini işaretle. "Uygula" tuşuna bas, oyunu açıp çözünürlük ayarlarına gir ve 1931 x 1086 seçeneğini seç. GPU kullanım yüzdesine bak. Değerleri söyle, yardımcı olmaya çalışacağım.

Tam olarak nasıl yapacağım?

Buyrun.
http://i.hizliresim.com/yNAMZk.png

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…