GTX 950 PUBG oynatır mı?

wolafran

Kilopat
Daha fazla  
PUBG almak istiyorum ama yorumlara baktığım zaman herkes optimizasyon sorunu var diyor, hala devam ediyor mu bilmiyorum.
Sistemim kısaca bu;
  • MSI GTX 950
  • Intel i3 6100
  • 16 GB RAM
Sizce kaç FPS alırım? Rahat oynayabilir miyim? Cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem aynı, bende 8GB RAM var. Kenar yumuşatma yüksek, diğer ayarlar çok düşükteyken 35-65 FPS alıyorum. Her yerde eşit FPS yok, alan alan değişiyor, ortalama 50 FPS ile oynuyorum diyebilirim.

GTX 1070 var. Yeri geliyor 130 FPS yeri geliyor 40 FPS alıyorum. Özellikle kalabalık şehirlere tepeden bakınca çok düşüyor. Yani sabit bir FPS değeri yok oyunun.

aynı sistemin 8gb ram var bende de ekran ölçeği 100 diğer ayarlar very low 80-50 fps arası kenar yumuşatma falan açmana gerek yok

GTX 1070 var. Yeri geliyor 130 FPS yeri geliyor 40 FPS alıyorum. Özellikle kalabalık şehirlere tepeden bakınca çok düşüyor. Yani sabit bir FPS değeri yok oyunun.
Ben I7 7700 ile 45-80 fps ile oynuyorum:( ayarlar mid-low-ultra karışık. Niye böyle ya 1060 la faha fazla FPS alıyorlar.

Ben I7 7700 ile 45-80 fps ile oynuyorum:( ayarlar mid-low-ultra karışık. Niye böyle ya 1060 la faha fazla FPS alıyorlar.
1060 ile en fazla 50-60 fps alıyorum her şey ultra gerçi.

PUBG de sizin işinize yarayan tek ayar Kenar Yumuşatmadır. Diğer ayarlar görüşünüzü etkiler. Kenar Yumuşatma Yüsek, diğerleri çok düşük oynamanızı tavsiye ederim.

i5 6400 gtx 950 8gb ram her şey en düşük ve düşük ayarlarda. Ormanlık alanlarda 70 fps görüyorum şehir alanlarında 40 50 fpsye kadar düşüyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı