GTX 950 sistem Red Dead Redemption 2 kaldırır mı?

Kasar gibi geliyor düşük ayarlarda belki 40 50 arası alırsın denemen lazım ama gözüne hitap etmeyebilir tavsiyem ekran kartını yenilemen ya da GeForce NOW ile oyna.

Arkadaşlar merhaba. Orta sistem gereksinimli bir bilgisayarım var ama oyunun boyutu yüksek olduğu için indirmeden fikir almak istedim. Bu internet sitesi sayesinde test yaptım ve sizce düşük ayarlarda 60 FPS gibi değerlerde RDR2 oynayabilir miyim? Ayriyetten düşük ayarlarda keyfi çıkacak bir oyun mudur RDR2? Efsane bir oyun olduğu için oynamak istiyorum. İyi forumlar dilerim.

Eki Görüntüle 2004378
Hocam ben
İ5 6600HQ
12 GB ram
Gtx 950m 4 GB ile en düşük ayarlarda 25 30 fps oynuyodum ve görüntüsü berbattı. Kabul edilir gibi değildi. Oyun bulanıktı. Oynamaktan hiç zevk almıyodum ve oyunu bıraktım. Çoğu zaman 30 bile görmüyordu. Sabit 25 fpsdi.

Hocam ben
i5 6600HQ
12 GB RAM
GTX 950M 4 GB ile en düşük ayarlarda 25 30 FPS oynuyordum ve görüntüsü berbattı. Kabul edilir gibi değildi. Oyun bulanıktı. Oynamaktan hiç zevk almıyordum ve oyunu bıraktım. Çoğu zaman 30 bile görmüyordu. Sabit 25 FPS'di.

Hocam mobil ekran kartıyla masaustünü kıyaslamayın, hele eski serileri hiç. Eskiden daha fazla fark vardı performans açısından. Konunun eski msjlarında bir arkadaşımız GTX 950 masaüstü versiyonunun 1080p Low 30-35, 720p medium da 40-45 FPS çalışan bir videosunu atmış. YouTube'da da aratabilirsiniz.

Hocam mobil ekran kartıyla masaustünü kıyaslamayın, hele eski serileri hiç. Eskiden daha fazla fark vardı performans açısından. Konunun eski msjlarında bir arkadaşımız GTX 950 masaüstü versiyonunun 1080p Low 30-35, 720p medium da 40-45 FPS çalışan bir videosunu atmış. YouTube'da da aratabilirsiniz.
Mobil ile masaüstü arasında fark olduğunu biliyorum da ne kadar olduğu hakkında hiç bir fikrim yok. Arkadaşa fikir olsun amacıyla söylemiştim sadece 😅

Arkadaşlar merhaba. Orta sistem gereksinimli bir bilgisayarım var ama oyunun boyutu yüksek olduğu için indirmeden fikir almak istedim. Bu internet sitesi sayesinde test yaptım ve sizce düşük ayarlarda 60 FPS gibi değerlerde RDR2 oynayabilir miyim? Ayriyetten düşük ayarlarda keyfi çıkacak bir oyun mudur RDR2? Efsane bir oyun olduğu için oynamak istiyorum. İyi forumlar dilerim.

Eki Görüntüle 2004378
Hocam oyunda doku kalitesi seçeneği var. O ultrada olmadığı müddetçe oyun pastel boya gibi iğrenç gözüküyor. Ben eski kartım 1060 3 GB ile oynamaya çalışmıştım ve bu ayarı ultraya çekmek için minimum 4 GB ekran kartı gerektiği için oynayamamıştım. Diyorsan ki ben sulu boya gibi oynarım, oynayabilirsin.

Sana tavsiyem işlemcin de eski, gtx 950 ile 1080p low-medium da fsr açık şekilde oynaman. Ekran kartı yükseltsen de o işlemciyle darboğaz yaşayacaksın. Bu sistemle gidebildiğin kadar git, sonra sistemini imkanın olunca yenile. Bu işlemciye 1660 kart bile fazla, o da 5 yıllık kart olacak.
Teşekkür ederim dostum değerli yorumun için <3

Hocam oyunda doku kalitesi seçeneği var. O ultrada olmadığı müddetçe oyun pastel boya gibi iğrenç gözüküyor. Ben eski kartım 1060 3 GB ile oynamaya çalışmıştım ve bu ayarı ultraya çekmek için minimum 4 GB ekran kartı gerektiği için oynayamamıştım. Diyorsan ki ben sulu boya gibi oynarım, oynayabilirsin.
Kötü bir şekilde dünyanın en iyi oyunlarından birini deneyeceğime, güzel sistem toplar öyle denerim artık. Teşekkür ederim dostum değerli yorumun için <3

Geri
Yukarı