GTX 950 sisteme 400W PSU yeter mi?

Cok komiksiniz. Seasonic in yangin tehlikesi olan PSU lari var. Corsair resmen "C4" diye andigimiz VS serisini uretiyordu. Bu iki sirket suan dunyanin en iyi PSU larini uretiyor. Ben marka onemli demedim, marka ile bakilmaz model ile bakilir. Her markanin her modeli iyi degildir.
Her markanın her modeli iyi değil fakat PSU piyasasında aldığın markalar da bellidir:Thermaltake,FSP,Coolermaster, Corsair,BeQuiet,Seasonic ... Bu markaların Dandik psusuna rastlamanız çok zordur ama ihtimal var mı?var.

Her markanın her modeli iyi değil fakat PSU piyasasında aldığın markalar da bellidir:Thermaltake,FSP,Coolermaster, Corsair,BeQuiet,Seasonic ... Bu markaların Dandik psusuna rastlamanız çok zordur ama ihtimal var mı?var.
Saydiginiz markalarin hepsinin alt tierlerde bir suru modeli var.

Saydiginiz markalarin hepsinin alt tierlerde bir suru modeli var.
Tamam dostum sen Gamebooster ile yoluna devam et 🤣seni zorlayan yok ama arkadaşın benim önerdiğim markalardan 80+bronze,Gold psu işini görür.

Tamam dostum sen Gamebooster ile yoluna devam et seni zorlayan yok ama arkadaşın benim önerdiğim markalardan 80+bronze,Gold psu işini görür.
Ben ne zaman Gamebooster alin dedim? Ben diyorum ki, Elektronikte marka, bir sey anlam etmez. En ust modellerde bile sorun cikabilir. Model ile bakilir. Gamebooster in butun modelleri kotu. FSP, Thermaltake, Cooler Master, Seasonic, Corsair, hepsinin birden fazla kotu modeli var. Ve siz arastirma yapmadan. "Bu marka iyi demekki butun modelleri iyi olmali!" diyorsunuz.

Ben ne zaman Game Booster alin dedim? Ben diyorum ki, elektronikte marka, bir şey anlam etmez. En ust modellerde bile sorun cikabilir. Model ile bakilir. Game Booster'in butun modelleri kotu. FSP, Thermaltake, Cooler Master, Seasonic, Corsair, hepsinin birden fazla kotu modeli var. Ve siz arastirma yapmadan. "bu marka iyi demek ki butun modelleri iyi olmali!" diyorsunuz.

Biz şu anki döneme bakıyoruz hacı eskiden ne yaptıkları ilgilendirmiyor ki FSP şu an çok iyi PSU'lar sürüyor piyasaya Game Booster hala kötü PSU'lar sürüyor bal gibi markayla alakası var bu işlerin neyi zorluyorsun.

Ben ne zaman Gamebooster alin dedim? Ben diyorum ki, Elektronikte marka, bir sey anlam etmez. En ust modellerde bile sorun cikabilir. Model ile bakilir. Gamebooster in butun modelleri kotu. FSP, Thermaltake, Cooler Master, Seasonic, Corsair, hepsinin birden fazla kotu modeli var. Ve siz arastirma yapmadan. "Bu marka iyi demekki butun modelleri iyi olmali!" diyorsunuz.
Öyle bir iddiam yok yorumlarım da da teknoloji şans işi olduğunu çıkarmanız gayet kolay ama Arkadaşa önerimiz o markalardır.O markanın iyi bir PSU sunu bulmak çok kolay size sayarım ama bana gamebooster şu modeli iyi ya da powerboost ya da performax şu modeli iyi demeniz imkansız gibi Bir şey...

Biz şu anki döneme bakıyoruz hacı eskiden ne yaptıkları ilgilendirmiyor ki FSP şu an çok iyi PSU'lar sürüyor piyasaya Game Booster hala kötü PSU'lar sürüyor bal gibi markayla alakası var bu işlerin neyi zorluyorsun.
Maalesef burasi Amerika degil. Eski stok hala duruyor.

Öyle bir iddiam yok yorumlarım da da teknoloji şans işi olduğunu çıkarmanız gayet kolay ama Arkadaşa önerimiz o markalardır.O markanın iyi bir PSU sunu bulmak çok kolay size sayarım ama bana gamebooster şu modeli iyi ya da powerboost ya da performax şu modeli iyi demeniz imkansız gibi Bir şey...
Maalesef, anlatmaya yetenegim yetmiyor. Hala anlamadiniz.

Sizin dediğinizi anladım,siz beni anlamadınız.
Hocam tamam, biliyorum evet cogu modelleri iyi bu saydiginiz markalarin. Ama hepsi degil, ve olay PSU gibi, 240v elektrik ile calisan parcalar oldugunda iyice belirtmek gerekiyor hangisinin dogru model oldugunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı