GTX 950 vs 970 vs RX 550 vs 470 vs RX 580

BBuraak

Centipat
Daha fazla  
Selam, listedeki ekran kartlarından en iyi ekran kartı hangisi?
MSI Armor RX580 8 GB.
Sapphire RX470 4 GB.
ASUS STRIX GTX 970 4 GB.
ASUS RX550 4 GB.
MSI GTX 950 2 GB.

Listedekiler arasında tabii ki MSI Armor RX580 8 GB ama listedekilerin hepsi çok eski. Sorun çıkarmaya çok müsait RX 5000 ya da GTX 1660 serisi 2. elde başlangıç olmalı.

Listedekiler arasında tabii ki MSI Armor RX580 8 GB ama listedekilerin hepsi çok eski. Sorun çıkarmaya çok müsait RX 5000 ya da GTX 1660 serisi 2. elde başlangıç olmalı.
Ekran kartı temizse sorun çıkartmaz. Ben uzun zamandır RX 570 kullanıyorum hiç bir problem yaşamadım. Tabi yaşamayacağı kaidesi yok bir tık şans işi kaçıyor.

Ekran kartı temizse sorun çıkartmaz. Ben uzun zamandır RX 570 kullanıyorum hiçbir problem yaşamadım. Tabii yaşamayacağı kaidesi yok bir tık şans işi kaçıyor.

Katılıyorum ama yüksek risk aldığının bilincinde olmalı. Testleri ona göre yaptırıp iyi değerlendirmeli. Ama yine de biraz imkan yaratmaya çalışıp daha güncel kartları ikinci elde yakalamaya çalışmak bence daha iyidir.

Yine de alacaksa ve bu listeden ise RX 580 olmalı ve testlerini doğru yaptırmalı, kartın sağlıklı olduğundan emin olmalı. (bios kurcalanmışmı vs. gibi şeyler atlanmamalı).

Yeni konular

Geri
Yukarı