GTX 950 vs GTX 750 Ti

Osmn61

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi iki kart arasında kaldım.
İşlemcim Fx-6100, sizce kaç fps alırım ?
Aralarında 200 TL fark var vermeye değer mi ?

Sorulması saçma bir soru olmuş. Yani GTX 950 her yönüyle üstün bir kart.

KARŞILAŞTIRMA :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

OYUN İÇİ TESTLER :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Arkadaş soruyu "hangisi daha iyi" diye sormamış ki direk kıyaslıyorsunuz, aradaki 200 Tl farka değer mi demiş. Bu arada bu daha çok monitörüne bağlı, 1080p monitörün varsa değer diye düşünüyorum ben. Kendim 1366x768 monitörde Msi Gtx 750 Ti kullanıyorum(daha 1 hafta oldu alalı, daha önce de r7 260x), bu çözünürlük için gayet yeterli geldi 750 Ti, Dirt Rally Ultra benchmark'ta ortalama 48 fps aldım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı