GTX 950M ile RDR 2 oynanabilir mi?

Doğru ayarlamalarla 60FPS alınır. Burada doğru ayarlamalar kısmı önemli ama. Çözünürlük düşürmen de gerekebilir.
Çözünürlük düşürmek derken zaten 1080P de mümkün değil akıcı oynaması. 720P de ayarlamalar yapılarak iyi bi FPS elde edilebilir.

Çözünürlük düşürmek derken zaten 1080P de mümkün değil akıcı oynaması. 720P de ayarlamalar yapılarak iyi bi FPS elde edilebilir.
Allah Allah ya böyle düz bir yorumda dahi nasıl muhalif olabiliyorsun arkadaş? 1080p ve 720p arasında yüz tane çözünürlük var. Küsüratlı çözünürlükler var elle ayarlanabilen çözünürlükler var editlenebilen. 1080p dener arkadaş ne var bunda? Baktı olmuyor yavaş yavaş iner. Hayır benim anlamadığım bir nokta "çekilin ben biliyorum, sen kimsin?" der gibi ne bu tavır. Adama dümdüz yorum yapıyoruz bunun üstünden bile "acaba buradan ne ekmek çıkar nasıl tartışma çıkarırım" havasındasınız.

Allah Allah ya böyle düz bir yorumda dahi nasıl muhalif olabiliyorsun arkadaş? 1080p ve 720p arasında yüz tane çözünürlük var. Küsüratlı çözünürlükler var elle ayarlanabilen çözünürlükler var editlenebilen. 1080p dener arkadaş ne var bunda? Baktı olmuyor yavaş yavaş iner. Hayır benim anlamadığım bir nokta "çekilin ben biliyorum, sen kimsin?" der gibi ne bu tavır. Adama dümdüz yorum yapıyoruz bunun üstünden bile "acaba buradan ne ekmek çıkar nasıl tartışma çıkarırım" havasındasınız.
Kanka sen baya bilenmisin konu sahibi 1080p'de 60 FPS verir mi diye sormuş arkadaşda veremeceğini söylemiş haklı zaten o kart 1080p'de 60 FPS vermesi hayal 30 bile zor.

Burada tartışma çıkarırım havasında olan sizsiniz. Mesajımı tekrar tekrar okuyup art niyet aramadan anlayın. Sen yanlış biliyosun ben doğrusunu biliyorum diye bi ifade göremedim yukarda. Neden bu kadar kin güttüğünüzü de anlamış değilim. Biri çıkıp 4K Ultrada oynarsın dese ona da çıkıp sen yanlış boş konuşuyorsun demem. Siz fikir beyan ettiniz, ben de kendi fikrimi beyan ettim. Abartmanızı gerektirecek hiç bir mesele yok. İyi sosyaller.

Doğru ayarlamalarla 60FPS alınır. Burada doğru ayarlamalar kısmı önemli ama. Çözünürlük düşürmen de gerekebilir.
Teşekürler :)
Minimum GTX 770 istiyor RDR2. GTX950M'den çok üstün bir kart. Düşük ayarlarda oynanabilir ama 60 fps bence zor.
Aslında daha üsütn dogru ama gta 5 i en yüksek ayarlarda 60 fps oynayabiliyorum 1080 p de bence rdr 2 yi 768 p de 60 fps oynarım diye umuyorum :).

Geri
Yukarı