GTX 950M sistemde Valorant Alt+Tab yapınca donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

AslanSerzan

Decapat
Yer
Ohio
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
12 GB
Ekran kartı
Nvidia GTX 950M
Anakart
X550VX
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i7-6700HQ CPU @ 2.60GHz
Merhaba ben Valorant'ta Alt Tab attığımda oyunum donuyor bilgisayarım laptop olduğundan uyku moduna alıp gene açınca masaüstüne gidiyor ama bazen Valorant çöküyor araştırma yaptım herkes Windows 11 kullanıyor ama ben ise Windows 10 kullanıyorum ve bu hatayı alıyorum Windows 11 dede aynı sorun vardı Windows 10 dada ama hangi güncelleme olduğunu bilmiyorum Windows 10 kurduğumda bir sürü güncelleme yaptım son zamanlarda hatırlarsam güvenlik Update yapmıştımda ondan önce de oluyordu yardım eder misiniz?

Windows 11 kullanırsanız TPM hatası yersiniz. Arka planda çalışan uygulamalarınız fazla ise onların bazılarını (gereksizleri) devre dışı bırakabilirsiniz. RAM 12 GB olduğu için Flex çalışıyor bu durumda da yetişmiyor olabilir.

Windows 11 kullanırsanız TPM hatası yersiniz. Arka planda çalışan uygulamalarınız fazla ise onların bazılarını (gereksizleri) devre dışı bırakabilirsiniz. RAM 12 GB olduğu için Flex çalışıyor bu durumda da yetişmiyor olabilir.

Arkada Mouse'nın uygulaması 800 DPI'ye alıyorum Vanguard var zaten olacak NVIDIA açık yani zaten gerekli onlar bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı