GTX 950M sisteme GamePower Intense X60 2K monitör almak

Hocam hiç sanmıyorum. Benim merak ettiğim kasa da nasıl mobil bir GPU kullandığınız.

Ek olarak aynen 1080P sizi yıllarca götürecektir.
Monitörü yaklaşık 1 hafta önce sipariş verdim. 2 günde elime ulaştı. Efsane bir ürün önerdiğiniz için çok teşekkür ederim. Şimdi ise samsung 860 evo sata ssd'yi alacağım. Benim ssd'yi alma amacım windowsun ve oyunların açılış süresini hızlandırmak olduğu için bu ürünü seçtim,videolarda gördüm ki m2 ssd ile arasındaki süre farkı çok az ondan dolayı daha mantıklı geldi. Bir de ramimi 14 gb yapacağım. Beni bir süre idare eder diye düşünüyorum.

Monitörü yaklaşık 1 hafta önce sipariş verdim. 2 günde elime ulaştı. Efsane bir ürün önerdiğiniz için çok teşekkür ederim. Şimdi ise Samsung 860 Evo SATA SSD'yi alacağım. Benim SSD'yi alma amacım Windows'un ve oyunların açılış süresini hızlandırmak olduğu için bu ürünü seçtim, videolarda gördüm ki M.2 SSD ile arasındaki süre farkı çok az ondan dolayı daha mantıklı geldi. Bir de RAM'imi 14 GB yapacağım. Beni bir süre idare eder diye düşünüyorum.

Şimdiden hayırlı olsun hocam. İleride sistemini güncellemek isterseniz anakart, RAM ve işlemciyle başlayın ekran kartınız düşük ama bir yıl daha götürür gibi.

Şimdiden hayırlı olsun hocam. İleride sistemini güncellemek isterseniz anakart, RAM ve işlemciyle başlayın ekran kartınız düşük ama bir yıl daha götürür gibi.
Teşekkür ederim. İlerde güncellersem direkt yeni kasa alırım diye düşünüyorum.
Yaklaşık 2 ay önce RTX 2060 R5 3600 sistem aldım. Şimdi de elimdeki Monster Aryond A27 monitörü babama verip Monster Aryond A32 monitör almayı planlıyorum. Açıkçası 2K görüntü kalitesini oyunlarda merak ediyorum :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı