GTX 960 144 FPS'e Sabitleniyor

Sénza

Kilopat
Daha fazla  
Boyle bir soruna sahip degildim formattan sonra boyle bir sorun olustu. VSync kapali. FPS sinirlandirmasi yok. Ama FPS'im 144'de sabitleniyor. Nasıl duzeltirim bunu?

Boyle bir soruna sahip degildim formattan sonra boyle bir sorun olustu. V-Sync kapali. FPS sinirlandirmasi yok. Ama FPS'im 144'de sabitleniyor. Nasıl duzeltirim bunu?

O kart 144'ün üstüne çok çıkacak bir kart değil ama driverdaki ayarlar bozulmuş olabilir.

O kart 144'ün üstüne çok çıkacak bir kart değil ama driverdaki ayarlar bozulmuş olabilir.

Kullandığı işlemciyi, oynadığı oyunu bilmeden böyle bir yorum yapmak yanlış. Ayrıca GTX 1050 seviyesinde bir kart. CS:GO'da 350-400 FPS alır o işlemciyle.

NVIDIA Denetim Masası ayarlarını kontrol edin. Orada dikey eşitleme açık olabilir.

@Sénza hangi oyunlarda test ediyorsunuz?

League of Legends sadece.
Kullandığı işlemciyi, oynadığı oyunu bilmeden böyle bir yorum yapmak yanlış. Ayrıca GTX 1050 seviyesinde bir kart. CS:GO'da 350-400 FPS alır o işlemciyle.

NVIDIA Denetim Masası ayarlarını kontrol edin. Orada dikey eşitleme açık olabilir.

Kapali. Oyun icinde de kapali.

@Sénza farklı bir oyunda deneyebilir misiniz? Mesela CS:GO, Valorant vs benzeri oyunlarda test ederseniz iyi olur. Benim tahminimce ayarlar ile ilgili bir sorun var. Grafik ayarları varsayılan yapın. V-Sync kapalı şekilde ayarlayıp tam ekran seçeneğiyle oyunu tekrardan test ediniz.

Geri
Yukarı