GTX 960 4 GB FPS sorunu

ökmen

Hectopat
Daha fazla  
Abi bilgisayarım iyi fena değil GTX 960 4 GB ekran kartı var. Ama yüksek FPS almam gerekirken düşük FPS alıyorum CS:GO'da 130 FPS alıyorum sıkıntının sebebi nedir? Sizlerce geforce experience güncel ve bilgisayarım 1 aylık bile değil teşekkürler cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi bilgisayarım iyi fena değil GTX 960 4 GB ekran kartı var. Ama yüksek FPS almam gerekirken düşük FPS alıyorum CS:GO'da 130 FPS alıyorum sıkıntının sebebi nedir? Sizlerce geforce experience güncel ve bilgisayarım 1 aylık bile değil teşekkürler cevaplarınızı bekliyorum.

Benim bilgisayarım ASUS G771 JW T7001H GTX 960M 4 GB ekran kartı var. 4720HQ i7 işlemci 256 GB SSD mevcut. CS:GO'yu çok sık oynuyorum, günde 6-7 saat kadar. FPS değeri senin söylediğin gibi 130 FPS'den daha yukarısına çıkmıyor, normal olanı da bu. Bildiğim kadarıyla FPS değeri 60 ve yukarısı olunca rahatlıkla sıkıntı yaşamadan oyun oynanıyor. FPS'e kafanı takma, benim de aynı. En yüksek ayarlarda MSAA vb. 130 FPS çok çok iyi. Bildiğim kadarıyla FPS değeri en fazla 300 falan olabiliyor. Örneğin ben test etmek için Half Life'da en yüksek ayarlarda (yüksek denebilecek kadar ayar bulunmamasına karşın) 250 FPS alıyorum. FPS değeri 70-80 den fazlası önemli değil.

Merhaba bilgisayarım ekran kartı GTX 960 4 GB, işlemci AMD FX 8300, anakart MSI 970. Fakat daha yüksek FPS almam gerekirken düşük bir FPS alıyorum. Sizce sebebi nedir? Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı