GTX 960 Battlefield açar mı?

R7 265'im bozulmasaydı bende açıyordum ama rahmetli oldu, emektar GT 730'unda gücü düşüğe yetiyor😁 .

Hocam cidden bu R7 serisinde çok sorun var benim de yakın zamanda MSI Gaming R7 370 2 GB ekran kartım kül oldu sağolsun MSI Gaming 970 anakartıma da zarar verdi kendileri. Yeni 990XA anakart + idarelik GTX 275 alarak kullanıyorum sistemi. Yakın zaman da inşallah ekran kartını değiştireceğim. Ama şunu ekleyeyim kül olan ekran kartım varken BF1'i 1080p'de Ultra'da çok rahat oynatıyordu sistem. Ufak tefek kasmalar oluyordu hemen ayarlardan Ultra'nın bir altı ayara getiriyordum çok rahat kasmadan donmadan oynuyordum 2 kere de bitirmiştim hatta.

Hocam cidden bu R7 serisinde çok sorun var benim de yakın zamanda MSI Gaming R7 370 2 GB ekran kartım kül oldu sağolsun MSI Gaming 970 anakartıma da zarar verdi kendileri. Yeni 990XA anakart + idarelik GTX 275 alarak kullanıyorum sistemi. Yakın zaman da inşallah ekran kartını değiştireceğim. Ama şunu ekleyeyim kül olan ekran kartım varken BF1'i 1080p'de Ultra'da çok rahat oynatıyordu sistem. Ufak tefek kasmalar oluyordu hemen ayarlardan Ultra'nın bir altı ayara getiriyordum çok rahat kasmadan donmadan oynuyordum 2 kere de bitirmiştim hatta.
Geçmiş olsun gerçekten R7 serisi sorunlu, ekran kartım sanki ayarlanmış gibi garanti süresi dolduktan 1 ay sonra bozulmuştu.

Nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsun ? yavaş açsın o işlemci ile oyunu 20 FPS oynayamaz neden bahsediyorsunuz ya azcık bilgi
Nasıl bu kadar emin mi konuşabiliyorum?
Azıcık bilgi he?
Kardeşim sen işlemciyi oyun için mi alıyorsun?
Benim bildiğim biz İşlemciyi ekran kartını beslemesi ve görevlerini oyun içinde yerine getirmesi için alırız.
BİZ OYUN İÇİN EKRAN KARTINI ALIYORUZ BE KARDEŞİM!!!
gtx 960 rahatlıkla oynatabilecek bir seviyede.
Kendi bilgi seviyenizi bilmeden lütfen başkalarının bilgi seviyesini sorgulama bu sana düşmez.
Yazım hatalarını düzeltir misin senin mesajını alıntılayan biri senin yazım hatan yüzünden uzaklaştırma alabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Belki biraz olsun bu BİLGİ dediğin düşüncenin doğru yöne gitmesine yardımcı olur.

Nasıl bu kadar emin mi konuşabiliyorum?
Azıcık bilgi he?
Kardeşim sen işlemciyi oyun için mi alıyorsun?
Benim bildiğim biz İşlemciyi ekran kartını beslemesi ve görevlerini oyun içinde yerine getirmesi için alırız.
BİZ OYUN İÇİN EKRAN KARTINI ALIYORUZ BE KARDEŞİM!!!
gtx 960 rahatlıkla oynatabilecek bir seviyede.
Kendi bilgi seviyenizi bilmeden lütfen başkalarının bilgi seviyesini sorgulama bu sana düşmez.
Yazım hatalarını düzeltir misin senin mesajını alıntılayan biri senin yazım hatan yüzünden uzaklaştırma alabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Belki biraz olsun bu BİLGİ dediğin düşüncenin doğru yöne gitmesine yardımcı olur.
Türkçem zayıf o yüzden seni hiç ilgilendirmez hadi işine bak

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı