GTX 960 düşük FPS sorunu

blors

Hectopat
Daha fazla  
Ben 2 ay kadar önce Msi GTX 960 4G aldım ilk aldığım zaman bir sıkıntı yoktu. CS:GO'yu her şey full ayarlarda 240-280 arası oynuyordum. Sonra bilgisayara virüs girdi şüphesiyle format attım o gün bu gündür ne yaptıysam FPS yükselmiyor ekran kartımın driver'ini sitesinden indirdim en son sürümü şu an CS:GO'da 70-120 FPS arası oynuyorum. İşlemci sıcaklığım 70-75c ben size fotoğrafları ve videoyu atayım yardımlarınızı bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

csgoo.png

Lütfen gelipte demeyin 60'dan sonrasını monitör desteklemez falan 120'de olsa takılıyor. Takılmasa bile bunu almak bence en doğal hakkım. Sistem destekliyorsa sonuna kadar almalıyız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lütfen gelipte bilgisayarın diğer özelliklerini yazmadan "Sorun nedir?" demeyin.
ben sana bilgisayarın 8gb ram olduğunu yazsam sorunumu çözecekmisin ? fotoğrafta işlemci marka modeli ve ekran kartı markası modeli gözüküyor anakart,ram bunları yazsam bile sorunumu çözecekmisin ?

ben sana bilgisayarın 8gb ram olduğunu yazsam sorunumu çözecekmisin ? fotoğrafta işlemci marka modeli ve ekran kartı markası modeli gözüküyor anakart,ram bunları yazsam bile sorunumu çözecekmisin ?
1432
yinede yazayım
8gb kington 1666mhz ram
970A-G46 msi anakart
600w thermaltake güç kaynağı

Sorunu çözemem belki ama nedenini söyleyebilirim. Şöyle ki:
1. AMD FX serisi çok şikayet gelen bir seri ve zaman zaman ekran kartına darboğaz yapabilir.
2. FX 8xxx serisisinin stabil çalışması için en az 990 serisi bir anakart gerekiyor.
3. FX serisi çok ısınıyor. Eğer stok fan kullanıyorsan böyle olur. Benim laptopumda var bu sorun. Güç seçeneklerinden dengeli seçeneğini işaretle.

Bu arada internetim çok yavaş, AKK girdi. Resimler yüklenmiyor. Dolayısıyla attığın resmi göremedim. Saygılar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı