GTX 960 Ekran kapanma sorunu

DeCuervo

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bayrampaşa/Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Forwarder
Merhaba arkadaşlar,

ASUS GTX 960 model ekran kartını yeni aldım fakat hemen her oyunda özellikle h1z1 de ekran birden kararıyor geri geldiğinde random bi renk oluyor atıyorum mavimtrak, yeşilimtrak.. Bilgisayarcı bile bir çözüm bulamadı artık yardım edin lütfen.

Kartı 3 gün önce vatandan aldım, orda hesapta test ettiler ama nafile sanırım.

Canım bunlar Phoenix değil ki oyun testi yapsın. Sadece açılıyor mu ona bakıyorlar. Ekran kartı x8 slota takılmış olabilir bu arada. Anakartınızın modelini söyler misiniz?

Canım bunlar Phoenix değil ki oyun testi yapsın. Sadece açılıyor mu ona bakıyorlar. Ekran kartı x8 slota takılmış olabilir bu arada. Anakartınızın modelini söyler misiniz?

Öncelikle ilgilendiğin için teşekkür ederim,

Ana kartımın markası MSI modeli Z97 PC Mate
İşlemci i5 4690K
SSD CORSAIR
600W COOLER MASTER PSU bulunmakta.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    877 KB · Görüntüleme: 260
  • 2.jpg
    2.jpg
    945,3 KB · Görüntüleme: 241

Kaynak:tr.msi.com/support/mb/Z97-PC-Mate.html#down-manual

PSU nuzda sıkıntı yok gibi gözüküyor ama montajı yapan arkadaşlar RAM leri yanlış slota takmış. Sanırım bilgisayarınızı Vatan Bilgisayar'a yaptırdınız. Bakın, yapmanız gereken tek şey en soldaki RAM i bir tık sağa almak. fotoğrafta da görünüyor nasıl olduğu.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı