GTX 960 Ekran kapanma sorunu

DeCuervo

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bayrampaşa/Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Forwarder
Merhaba arkadaşlar,

ASUS GTX 960 model ekran kartını yeni aldım fakat hemen her oyunda özellikle h1z1 de ekran birden kararıyor geri geldiğinde random bi renk oluyor atıyorum mavimtrak, yeşilimtrak.. Bilgisayarcı bile bir çözüm bulamadı artık yardım edin lütfen.

Bu ram dizilimini ben dün değiştirdim acaba ondan mı diye, fakat bundan kaynaklandığını sanmıyorum çünkü ramleri değiştirmeden önce de sorun devam ediyordu. ramleri tinerle temizleyip ilk bölüme taktım ama sonuç aynı. Yazılımsal bir problem olma ihtimali var mıdır sence?

Edit : Arkadaşlar oyun oynarken ekran birden kararıp 1-2 saniye sonra bu renk oluyor ekte görebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    966,6 KB · Görüntüleme: 168
Resimlerinizden gördüğüm kadarıyla ekran kartı ilk PCI Ex slotuna takılmamış

Doğrudur, PCI 2.0 slotun da şuan şimdi değiştiriyorum bir de öyle deneyeceğim, değişim olursa bildiririm ilgi için teşekkürler.

Arkadaslar sorun hala devam etmekte bugun vatana biraktim tum bilgidayari bir degisiklik olursa bildirecegim iyi gunler

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı