GTX 960 Ekran kartı Driver güncelleme sorunu

xaydnhsn7

Picopat
Ya bayanlar benim size bir sorum olacak ben bu sorundan bıktım usandım kaç aydır bu sorunu çekiyorum yeter artık. Lütfen bana yardım edin. Ben NVIDIA'nın güncel Driver'lerini yüklemek istiyorum ama Windows 10 kendi kendine eski Driver'leri yüklüyor. Sitesinden güncel Driver indirip kurmaya çalısşam bu seferde ekran kartımı okumuyor. Oyunlarda çok sıkıntı çekiyorum ekran kartın çöktü gibi hatalar alıyorum. Güncel olmadığı için ekran kartım bu tür hatalar alıyorum ben güncelini indirmeye çalışsam bilgisayar izin vermiyor. Eskisini yüklüyor DDU'yu denedim her şeyi denedim Windows güncellemelerini kapattım, her şeyi ama her şeyi denedim, YouTube'den. Forumlardan her şeye baktım hiçbiri olmadı lütfen bu sorunuma bir çare bulun ne olur çok çektim bu hatadan.

Sistem özellikliklerim

Ekran kartım: NVIDIA GeForce GTX 960

İşlemcim: Intel Core i5

Windows 10 64 Bit işletim sistemi

Bayanlar yazmışsınız ama yinede cevaplayayım. İlk önce DDU ile tüm driver ve kalıntılarını temizleyin. Tamamen temizlediğinizden emin olduktan sonra bilgisayarın internetini devre dışı bırakın ki yeniden başlattığınızda otomatik yükleme çalışmasın. Ethernet kullanıyorsanız onu wireless kullanıyorsanız kablosuzu devre dışı bırakmanız yeterli. Ardından yeniden başlatın ve önceden indirmiş olduğunuz driverı kurun. Bunu yaptıktan sonra internetinizi açıp gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz diye düşünüyorum 👍

Bayanlar yazmışsınız ama yinede cevaplayayım. İlk önce DDU ile tüm driver ve kalıntılarını temizleyin. Tamamen temizlediğinizden emin olduktan sonra bilgisayarın internetini devre dışı bırakın ki yeniden başlattığınızda otomatik yükleme çalışmasın. Ethernet kullanıyorsanız onu wireless kullanıyorsanız kablosuzu devre dışı bırakmanız yeterli. Ardından yeniden başlatın ve önceden indirmiş olduğunuz driverı kurun. Bunu yaptıktan sonra internetinizi açıp gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz diye düşünüyorum 👍
Hocam nedense mesajdan anladığım Geforce Experience kullanmıyor. Ben de aynı karta sahibim ve bunce zamandır Experience ile sorun yaşamadım. Tabi kendisi ilk önce nerden yüklüyor onu öğrenmek lazım.

Hocam nedense mesajdan anladığım Geforce Experience kullanmıyor. Ben de aynı karta sahibim ve bunce zamandır Experience ile sorun yaşamadım. Tabi kendisi ilk önce nerden yüklüyor onu öğrenmek lazım.
Evet ben de GTX 660 kullanıyorum ve Geforce Experience kuruyorum mutlaka çünkü otomatik kendisi güncelleme geldiği zaman sarı ünlem yanıyor ve içerisine girip rahatlıkla tek tuşla güncelleyebiliyorum. Konu sahibine de tavsiye ediyorum mutlaka kurulumda Geforce Experience'ye tik koyun ve yüklensin.

Geri
Yukarı