GTX 960 ekran kartı ile cooler master rc-430 500W Kullanmak

• Konuyu başlatan PremiumGamer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 2B
P

PremiumGamer

Ziyaretçi
Arkadaşlar öncelikle merhaba, ben PC toplamayı düşünüyorum. Ekran kartını GTX 960 4 gb olacak. Bu ekran kartı için 500 W yeter diyorlar. Kasa olarak cooler master rc-430 kullanmayı düşündüm ama bazı siteler gerçekten bu kasada 500 W olmadığını söylüyor. Sizce almalı mıyım? Alma derseniz aynı fiyata kasa önerir misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
O kasadaki güç kaynağı çok kaliteli sayılmaz. Sistemde AMD işlemci yoksa güç kaynağı yetecektir. Tavsiyem güç kaynağı ve kasayı ayrı almanız.

İlk olarak kasada ön USB 3.0 yok . Güç kaynağına gelecek olursak 12V kanalından 360W veriyor .

Bkz:
Ekran Alıntısı.PNG

Aynı fiyat aralığında önerebileceğim VERSA II olur.

THERMALTAKE VERSA II 500W MidT ATX SİYAH KASA - Vatan Bilgisayar

VERSA II ' de ön USB 3.0 var . Güç kaynağı ise 500W olup 12V kanalından 432W veriyor.

Bkz:
Ekran Alıntısı.PNG

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Arkadaşlar öncelikle merhaba, ben PC toplamayı düşünüyorum. Ekran kartını GTX 960 4 gb olacak. Bu ekran kartı için 500 W yeter diyorlar. Kasa olarak cooler master rc-430 kullanmayı düşündüm ama bazı siteler gerçekten bu kasada 500 W olmadığını söylüyor. Sizce almalı mıyım? Alma derseniz aynı fiyata kasa önerir misiniz ?

Bende de Gtx 960 var...
400 Watt'lik 80+ olmayan dandik bir PSU ile gayet iyi calisiyor.
Hic sorun cikarmiyor...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı