GTX 960 GTA 5 ilerisi bulanık gözüküyor

moder824

Picopat
Daha fazla  
İşlemci - i3 10100F.
Anakart - MSI H410M-A Pro.
RAM - 2x8 3200 MHz 16 GB.
Ekran kartı - GTX 960 2 GB.
Evet arkadaşlar sistem bu ve videoda her şeyi anlattım. Sizce sorun nedendir bilen varsa yazsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşlemci - i3 10100F.
Anakart - MSI H410M-A Pro.
RAM - 2x8 3200 MHz 16 GB.
Ekran kartı - GTX 960 2 GB.
Evet arkadaşlar sistem bu ve videoda her şeyi anlattım. Sizce sorun nedendir bilen varsa yazsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Görüş mesafesi kısık olduğu için ilerisini bulanık görmen normal. Görüş mesafesini arttırmak ekran kartına yük bindirmek demek. Yani 2 GB olan ekran kartın görüş mesafesini arttırdığında 4 GB kadar yükselir oyunda FPS düşüşlerine neden olur. Muhtemelen ekran kartına göre ayarladığı oyunun ayarları bu şekildedir.

Görüş mesafesi kısık olduğu için ilerisini bulanık görmen normal. Görüş mesafesini arttırmak ekran kartına yük bindirmek demek. Yani 2 GB olan ekran kartın görüş mesafesini arttırdığında 4 GB kadar yükselir oyunda FPS düşüşlerine neden olur? Muhtemelen ekran kartına göre ayarladığı oyunun ayarları bu şekildedir.
Görüş mesafesi hangisi oluyor?. Nasıl düzelte bilirim.
Ayarları ortaya çekip dener misin ? Bu arada sondaki adamı niye vurdun :D
Hocam herşeyi denedim orta normal yüksek bir şey farketmio. Sondaki adam arabadan atdı beni :D .

Alt+F3 yap. Sonra özel filtreler ekleyerek görüntüyü düzeltmeyi deneyebilirsin. Daha ayrıntılı olarak nasıl yapıldığını youtube videolarında bulabilirsin.

Depth of field ayarı seni rahatsız etmiş anlaşılan, eğer sorun o değilse çözünürlüktendir.

Geri
Yukarı