GTX 960 H61 Chipset İle Uyumlu Mu ?

Mehmet Alp

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, GTA 5 için ekran kartı alacağım. İncelediğiniz MSİ GTX 960 Gamin 2G ekran kartı alacağım ama anakartma uyar mı diye merak ediyorum. Casper bilgisayar almıştım (toplamadım) ve ekran kartı markasız gözüküyor.

11121389_1647871025441481_1571810186_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartla ilgili bir uyumsuzluk sorunu olmaz ancak hazır kasa olduğu için tahminim 300W gibi bir kalitesiz güç kaynağı vardır sistemde. Ekran kartıyla beraber güç kaynağı da satın almalısınız. Detaylı olarak sistem özelliklerini yazarsan bilgi verebiliriz. Aksi takdirde darboğaz sorunu yaşayabilirsin.

Ben hiç bilgili değilim bu konularda hazır aldığım için bilgisayarımı bilemiyorum modelini de bulamadım hiçbir sitede felen.Güç kaynağını kasayı açarsam görebilirmiyim ?

Tamam teşekkkürler bakıp yarın tekrar yazarım.Eğer 300 W ise vatandan 400 W güç kaynağı alırsam onuda ekran kartı gibi değiştirebiliyorum değilmi ? Boşuna almış olmayayım. Bir GTA 5 oynamak için neleri dğeiştiriyorum :D . Eski cahillikler.

Evet değiştirebilirsin ama ekran kartı gibi kolay değil. :) İlk önce bak olmazsa ona göre güç kaynağı tavsiyesi de veririz.

Tamamdır.Technopat sosyalde yeniyim de çok güzel bi yer gibi görünüyo baya Türkçe'mi felende geliştirdim ilk cezamdan sonra :) Baya yardım sever insanlar var çok bilgililer.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı