GTX 960 İ3 4160 Sistem Nasıldır?

İsmail Kılın

Hectopat
Daha fazla  
Kendimce PC topladım. Bir bakar mısınız ? Nasıl sistem ? Tavsiyeleriniz istiyorum :)
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Gtx 960 ve i3 biraz düşündürdü. İ3 4160 sağlam ama i5 alabilirsen performansın daha da artar.

Bellekleri tek modül almalısınız. H81M-PLUS anakartında 2 tane DDR3 slot bulunduğu için en başta 1 adet tek modül alırsınız, ileride 16GB gibi miktarlara upgrade edebilirsiniz.

i5 alabiliyorsan zorla ve al. Kesinlikle memnun eder. Ama yok, arttıramam dersen de i3 üzmez seni.

Kardeşim senin pc performans olarak daha iyi mi olur 2200 geçmeyecek bunu söyleyeyim.Eğer öyle diyorsan ben senin dediğin pc alırım.
Kardeşim benim söylediğim sistem tabi ki daha iyi olur evet. Sistemi sinerji.gen.tr den topladım. Bence sistemi aşağıdaki gibi sinerjiden al. Ekran kartını da hepsiburadadan al. Çok daha iyi olur. Şunu da belirteyim kardeşim sinerjide taksitle alışveriş yaparsan bazı kredi kartlarına biraz ittiriyor. Ama yine de karda oluyorsun çünkü normal toplamaya çalışsan daha düşük parçalar alıyorsun.

1375.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı