GTX 960 için hangi dönüştürücüyü almalıyım?

Aga bende diyorum ki monitörüm VGA burada sorun var mı? Kartın üstündeki çıkışlarda VGA yok.

O zaman vay haline. Ben seni uyarıyorum donusturucu kullanma.
)

Monitörü VGA destekli olabilir o zaman nasıl VGA bağlantısı olmayan ekran kartına takacak? Adam yoksa niye böyle bir şey sorsun?

Monitör degistirsin. :) 400- 600 TL civarı bir monitör alabilir.

Bunu alıp daha sonra bir sıkıntı olduğunda garanti için karşısında muhatap bile bulamıyabilir. Az daha koyup bunu alsın daha iyi ama istemiyor olabilir bilemeyiz. Saygı duymak lazım istediği gibi kullanabilir vay haline, alma kıytırık şeyler deyip moral bozmamak lazım.

İdeal.

Bunu alıp daha sonra bir sıkıntı olduğunda garanti için karşısında muhatap bile bulamıyabilir. Az daha koyup bunu alsın daha iyi ama istemiyor olabilir bilemeyiz. Saygı duymak lazım istediği gibi kullanabilir vay haline, alma kıytırık şeyler deyip moral bozmamak lazım.

Yeni monitör alacak param yok.

Yeni monitör alacak param yok.

Olabilir senelerce bende eski VGA bir monitörü dönüştürücü ile kullandım 2 hafta önce bozulana kadar. Philips 1080P bir monitör aldım 700 küsur lira ve uygun bir monitör diğer monitörlere bakarsak. Fiyatlar inanılmaz yüksek bu zamanda elimizdekinin değerini bilmeliyiz bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı