GTX 960 İçin İşlemci Önerisi

Suspect Player

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Gtx 960 ekran kartı için işlemci tavsiyesi istiyorum. Ben i5 4460 istiyorum fakat alacak param yok. Tanıdıklarım i3 serisinden önerdiler ama darboğaz yapar diye korkuyorum ve fiyatı ucuz olsun ve vatan'dan gösterirseniz sevinirim. :)

Almışken daha iyisini almanı öneririm. 10 TL gibi fiyat farkı ödeyerek i3 4170 alabilmek varken neden i3 4130 alasın ?

Vatan bilgisayar hariç internet vb. Yerlerden alışveriş yapamam hocam yoksa 10 lira nedirki daha iyisi ama vatanda yok & 》i5 işlemcinin düşük fiyatlı gtx 960a uyumlu versiyonu varmı peki hocam ???

Vatan bilgisayar hariç internet vb. Yerlerden alışveriş yapamam hocam yoksa 10 lira nedirki daha iyisi ama vatanda yok & 》i5 işlemcinin düşük fiyatlı gtx 960a uyumlu versiyonu varmı peki hocam ???

Vatana baktım i5 4460 var ama fiyatı 250 tl kadar fazla sizce i3 4130 alsam darboğaz yaparmı

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı