GTX 960 için PSU önerisi

rojhatyaman

Centipat
Daha fazla  
İşlemci
i5 2320
Merhaba. Daha yeni ikinci el bir GTX 960 ekran kartı aldım ancak güç kaynağımda 6 pinli bir kablo yok. Şimdi bir güç kaynağı da almayı düşünüyorum ve diğer bileşenlere uyumsuz olmasından korkuyorum. Aldığım herhangi bir 6 pinli güç kaynağı diğer sistem bileşenlerime uyar mı? Yoksa extradan dikkat etmem gereken şeyler hala var mı? 350W PSU bir güç kaynağına sahibim 500W'a geçmeyi düşünüyorum 960 için. İşlemcim i5-2320

Güncel bir 500W işinizi görecektir uyumsuz falan olmaz. Ancak yerinize olsam 600W +80 bir güç kaynağı alırdım. İleride sistem değişirse tekrar güç kaynağı değiştirmek zorunda kalmazdınız.

İkinci el alacağım hocam 400 liraya kadar çıkarım

Güncel bir 500W işinizi görecektir uyumsuz falan olmaz. Ancak yerinize olsam 600W +80 bir güç kaynağı alırdım. İleride sistem değişirse tekrar güç kaynağı değiştirmek zorunda kalmazdınız.
Teşekkürler hocam tamamdır iyi markalardan iyi fiyata bulursam alacağım

Corsair, Cooler Master, Asus, MSI, High Power, NZXT, Cougar v.b iyi markaların 500W güç kaynağını 400 TL gibi bir fiyata bulamayabilirsiniz büyük ihtimal daha düşük güç kaynağı da iş görür, tabi 500W bulursanız daha iyi.

Yok hocam ikinci el dolu piyasa asus cooler master cougar corsair falan. Hatta 250 ve 350 arası değişiyor 500w 400lere çıkarırsam 500+85 550 600 w gibi seçenekler çoğalıyor

Geri
Yukarı