GTX 960 Marka ve VRAM Önerisi

Performans olarak R9 380 daha üstün bir kart. Aşağıdaki incelemeye bakabilirsin. Marka olarak MSI öneririm. Soğutma ve OC tarafında kesinlikle daha iyidir :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

MSI 2GB modelini almalısın. Asus gereksiz pahalı.
MSI 4GB kullanıyorum, memnunum.
Baba memnunsan niye bana 2G al diyorsun :):ROFL:.
Performans olarak R9 380 daha üstün bir kart. Aşağıdaki incelemeye bakabilirsin. Marka olarak MSI öneririm. Soğutma ve OC tarafında kesinlikle daha iyidir :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
R9 380 performans olarak daha iyi biliyorum ama içime pek sinmedi 960 almayı planlıyorum. Marka tavsiyen için teşekkürler.

960 için 2GB yeterli çünkü. Bende 2 alacaktım ancak üstünü tamamlamam gerekmeyip, o fazladan 2GB bedava gelince 4 aldım.
Ama 4GB alsam yeni çıkacak gelecek oyunlar için daha iyi olmaz mı? Yani belki şuan bir fark olmayabilir ama belki birkaç sene sonra çıkacak oyunlarda avantaj sağlar diye düşünüyorum.

Aslında doğru, mantıklı. Mesela Hitman'in yeni oyunu 2GB ve altında olan kartları "Low" ayara kilitliyor, yukarı çekemiyorsun. Almışken al gitsin o zaman ne diyeyim. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı