GTX 960 mi R7 370 mi ?

Rasim Melih

Kilopat
Daha fazla  
R7 370 veya GTX 960 alicam birde zalman z3 plus alicam simdi r7 370 alirsam hem ucuza gelicek hemde kasami alicam GTX 960 alirsam kasa alamiyicam sizin oneriniz nedir? Kasa mi ekran karti mi ikiside mi? Bu 1.

2. sorun bende 500w Adiga marka PSU var markasi pek bilinmiyor dandik sanirimda. Şimdi benim R7 265 ekran kartim var. Şu anda ve 70 derece isiniyor oyunlarda kendi isinmasiyla kalmiyor PSU da isiniyor. Bir abi dedi ki PSU'n cok guc veremiyor ve Powercolor R7 265 500W guc kaynagi istiyor. Acaba PSU'm mu yetmiyor yoksa PSU 500W yazip daha mi dusuk anlamadim.

Umarim anlasilmistir. R7 370 150W guc yiyor, R7 265 500w guc istiyor. Ne yapacagimi bilmiyorum kararsizim anlayan yardim etsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınız idare eder. R7 370 alınca maksimum 6 FPS oynar. Bunun yerine yeni bir PSU almalısınız. Büyük ihtimal PSU'nuzun 80+ sertifikası yok. Bu yüzden şebekeden fazla elektrik çekiyor bu fazla enerji ısı enerjisine dönüşüyor. Bu da diğer parçaları ısıtıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı