GTX 960 sistem açıldığı halde görüntü gelmeme sorunu

Bestespiller

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Konu başlığında da belirttiğim gibi bilgisayarı açıyorum lakin ekrana görüntü gelmiyor. Uzun süredir ara sıra yaşadığım bir sorundu fakat DVI kablosunu takıp çıkardığım takdirde görüntü geliyordu. Ancak artık bu çözüm işe yaramıyor. Ekran kartını söküp taktım RAM'i söküp taktım fakat hala bir sonuç yok. Ne yapabilirim? Sistem:
  • GTX 960 2 GB
  • İ5 6500
  • 8 GB RAM
İstediğiniz başka bir bilgi varsa lütfen belirtin. İyi Sosyaller. Sağ olun.
Monitör ve kabloyu başka bir bilgisayarda denedim ve sıkıntısız açıldı. Ve çalışan bir monitör, kablo ikilisini bilgisayarda denedim ve yine aynı sorunla karşılaştım. Yani sıkıntı kasada. Ne yapabilirim? İyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Konu başlığında da belirttiğim gibi bilgisayarı açıyorum lakin ekrana görüntü gelmiyor. Uzun süredir ara sıra yaşadığım bir sorundu fakat DVI kablosunu takıp çıkardığım takdirde görüntü geliyordu. Ancak artık bu çözüm işe yaramıyor. Ekran kartını söküp taktım RAM'i söküp taktım fakat hala bir sonuç yok. Ne yapabilirim? Sistem:
  • GTX 960 2 GB
  • İ5 6500
  • 8 GB RAM
İstediğiniz başka bir bilgi varsa lütfen belirtin. İyi Sosyaller. Sağ olun.
Monitör ve kabloyu başka bir bilgisayarda denedim ve sıkıntısız açıldı. Ve çalışan bir monitör, kablo ikilisini bilgisayarda denedim ve yine aynı sorunla karşılaştım. Yani sıkıntı kasada. Ne yapabilirim? İyi Sosyaller.
Normal şartlarda bilgisayar kapalı olsa bile fare ve klavyeye dokunduğumda ışıkları yanardı ancak şimdi hiçbir şey olmuyor. Ne yapabilirim? Lütfen yardım edin. İyi Sosyaller.

Normal şartlarda bilgisayar kapalı olsa bile fare ve klavyeye dokunduğumda ışıkları yanardı ancak şimdi hiçbir şey olmuyor. Ne yapabilirim? Lütfen yardım edin. İyi Sosyaller.
Bilgisayarı açıyorum fanlar dönüyor ancak ne ekranda bir görünyü ne klavye farenin çalıştığına dair bir işaret var. Ne yapmalıyım? Lütfen yardım edin. İyi Sosyaller.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı