GTX 960 sistem Cyberpunk 2077 için yeterli mi?

Darul Ker

Femtopat
Merhabalar, ben GTX 960 çift fan 4 GB olan ekran kartı, H-81M anakart, 12 GB RAM, i3-4160, 120 GB SSD sahibi bir vatandaşım. Bu naçizane sistemim ile Cyberpunk 2077 oynayabilir miyim? Oynar isem kaç FPS alırım, hangi görüntü kalitesinde alırım? İnternette minimum GTX 780 diyor. Lakin Watch Dogs 2 içinde minimum GTX 660 diyordu önerilen 960. 750 Ti ile son kalitede oynuyordum.

Bellekleriniz kaç GB?

İşlemci tarafından darboğaz olabilir gibi hissediyorum. Onun haricinde oynadığınız ayara göre açma şansınız var. Çözünürlük ve grafikleri düşürürseniz akıcılık alabilirsiniz.

Belleklerinizi gördüm, tamamdır. Düşük ayarlarda oynama şansınız var.

akart, 12 GB RAM, i3-4160, 120 GB SSD sahibi bir vatandaşım. Bu naçizane sistemim ile Cyberpunk 2077 oynayabilir miyim? Oynar isem kaç FPS alırım, hangi görüntü kalitesinde alırım? İnternette minimum GTX 780 diyor. Lakin Watch Dogs 2 içinde minimum GTX 660 diyordu önerilen 960. 750 Ti ile son kalitede oynuyordum.

Sistem gereksinimleri açıklandı çok düşük kalıyor sisteminiz

Açıklanan sistem gereksinimlerinin kaç fps düşünülerek hazırlandığını bilmediğimizden bir şey söylemek zor. Minimum rx470 gpu istiyor dediler, ama bu gpu en düşükte 30 fps mi alır, 60 fps mi alır bilmiyoruz şu an. 1080p60fps olarak açıklanmış olsa 30-40 fps falan alırsınız derdim. Ama bilmediğimizden bir şey söylemek zor. Ben biraz zorlanacağı kanısındayım, daha düşük çözünürlükler denemek zorunda kalabilirisiniz.

Açıklanan sistem gereksinimlerinin kaç FPS düşünülerek hazırlandığını bilmediğimizden bir şey söylemek zor. Minimum RX470 GPU istiyor dediler, ama bu GPU en düşükte 30 FPS mi alır, 60 FPS mi alır bilmiyoruz şu an. 1080P60FPS olarak açıklanmış olsa 30-40 FPS falan alırsınız derdim. Ama bilmediğimizden bir şey söylemek zor. Ben biraz zorlanacağı kanısındayım, daha düşük çözünürlükler denemek zorunda kalabilirisiniz.

720P düşük ayarlar 30 FPS kastediyorlar sanırım minimum ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı