GTX 960 sistem EA FC 24 oynatır mı?

berkaysvc

Hectopat
Merhaba, EA FC 24'te ekran kartı hariç diğer bütün parçalar minimum gereksinimleri karşılıyor. Sadece minimum ekran kartı 1050 Ti 4 GB istiyor fakat bende GTX 960 4 GB mevcut. Ve bildiğiniz gibi şu anda Epic Games'de 321 TL, alırsam en düşük ayarlarda oynayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tatmin etmez, alırsın denersin, beğenmezsen iade edersin. Şahsen ben en düşük ayarlarda 30-40 alacağının düşüncesindeyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
720p Low, ara sahnelerin disinda 50 FPS civari veriyor. Alip almamak sana kalmis.

Bu videodaki 2 VRAM'lik modeli, 4 VRAM'lik modeli olduğunu da hesaba katarsak 60 verir herhalde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
720p Low, ara sahnelerin disinda 50 FPS civari veriyor. Alip almamak sana kalmis.

Bu videodaki 2 VRAM'lik modeli, 4 VRAM'lik modeli olduğunu da hesaba katarsak 60 verir herhalde.

O zaman bu video kaydını göz önünde bulundurursak alıp denemekde fayda var gibi :)
Teşekkür ederim arkadaşlar.

O zaman bu video kaydını göz önünde bulundurursak alıp denemekde fayda var gibi :)

Aldınızmı acaba? Bende de GTX960M var 8 GB var alıp almamakda tereddütdeyim. Sizce sıkıntı yaratır mı?

aldınızmı acaba ? bende de gtx960m var 8gb var alıp almamakda tereddütdeyim sizce sıkıntı yaratırmı ?

Aldınızmı acaba? Bende de GTX960M var 8 GB var alıp almamakda tereddütdeyim. Sizce sıkıntı yaratır mı?

Aldınızmı acaba? Bende de GTX960M var 8 GB var alıp almamakda tereddütdeyim sizce sıkıntı yaratır mı?

Evet dün aldım indirdim ve bugün oynamaya başladım ayarları düşüğe çektim ve oyun içi 60-70 arası fps alıyorum ve akıcı oyun oynuyorum

Tatmin etmez, alırsın denersin, beğenmezsen iade edersin. Şahsen ben en düşük ayarlarda 30-40 alacağının düşüncesindeyim.
aldım ve denedim 60-70 fps arası oynuyorum bazen 80 görüyorum

Attigim videoda islemcisinin 5800x3D oldugu bilmenizde fayda var.

Bende de i7-3770K var rahat ve akıcı oynadım fakat kalite patates :D

Geri
Yukarı