GTX 960 sistem toplama

0nurr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba beyler bu sistemi bu yaz toplayacağım. 3000 TL bütçem var. Fakat bir konu açıp görüşlerinizi alayım dedim. Yazın Youtube işlerinede bulaşacağım. Bu yüzden kayıt açınca şimdiki sistemim gibi beni deli etmeyecek. Drop yemeyen, fazla kasmayan bir sistem istiyorum. BF4 GTA V vs. her türlü güçlü oyunu oynayacağım. Sistemi aşağıya yazıyorum. Fakat içinde SSD yok çünkü bütçem bu kadar yetiyor. SSD'yi de diğer yaza almayı planlıyorum. Fakat şimdi SSD alırsam işlemciyi i3 6100 yapmak zorunda kalıcam. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. İyi Forumlar.
upload_2016-4-1_22-43-9.png

Anakarttan ve işlemciden biraz kısılırsa çok rahat R9 390'lı bir sistem toplanır. Yine de güzel bir sistem. Şimdiden hayırlı olsun.

Bu hali ile çok dengeli ve güzel bir sistem. Bence 390'a felan zorlamaya da hiç gerek yok, bu hali ile al, pişman etmez. Şimdiden hayırlı olsun. :)

Buyrun o paraya daha güçlüsü daha performanslısı 250 GB SSD dahil R9 390 tabanlı bir sistem. Toplam fiyat
3.054,06 TL
sistem9.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı