GTX 960 Sistem Toplama

HüseyinKural

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Vatan Bilgisayar'a gittim ve adam bana 1750 TL'lik bir sistem topladi bütçem kisitli iyi sistem topladi. Bana göre bide sizlerin görüşlerini almak istiyorum.

Işlemci: Intel Core i3 3.4 GHz
Anakart: M si h81m pro-VD
Ekran karti: Evga GTX 960 supersuperclocked GDDR5 4 GB 128 bit
RAM: Gskill 8GB sniper DDR3 1866 MHz çift modül
Kasa: Everest Rhino 432 içinde 600W
Sabit disk: Zaten bende 500 GB var yeter diye düşünüyorum.

Arkadaşlar toplam 1800 TL'ye geliyor. Tabi ki oyuncu kasasi olacak dedim ona göre topladi sizce iyi midir ? Bu arada ekran karti GTX 750'di bende işlemci i5 değilde ekran kartini artir dedim. i3 le i5 arasinda fazla fark yoktur diye düşünüyorum. Zaten ekran karti her zaman daha önemlidir. Görüşlerinizi bekliyorum... Bütçem kısıtlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Vatan Bilgisayar'a gittim ve adam bana 1750 TL'lik bir sistem topladi bütçem kisitli iyi sistem topladi. Bana göre bide sizlerin görüşlerini almak istiyorum.

Işlemci: Intel Core i3 3.4 GHz
Anakart: M si h81m pro-VD
Ekran karti: Evga GTX 960 supersuperclocked GDDR5 4 GB 128 bit
RAM: Gskill 8GB sniper DDR3 1866 MHz çift modül
Kasa: Everest Rhino 432 içinde 600W
Sabit disk: Zaten bende 500 GB var yeter diye düşünüyorum.

Arkadaşlar toplam 1800 TL'ye geliyor. Tabi ki oyuncu kasasi olacak dedim ona göre topladi sizce iyi midir ? Bu arada ekran karti GTX 750'di bende işlemci i5 değilde ekran kartini artir dedim. i3 le i5 arasinda fazla fark yoktur diye düşünüyorum. Zaten ekran karti her zaman daha önemlidir. Görüşlerinizi bekliyorum... Bütçem kısıtlı.
Görünüşe göre adam size eski nesil işlemciyi ve anakartı satmak için öneri yapmış. :) Ayrıca o ekran kartı fiyatına RX 470 geliyor. Kasa desen kalitesiz aynı zamanda içinde ki güç kaynağı da öyle. Kısacası arkadaş sizi kazıklamaya çalışmış. :) Bu arada sadece Vatan Bilgisayar'dan mı alınacak?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı