GTX 960 Sistem Yükseltme

ESY

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimdeböyle bir sistem var ;
  • İ5 4460
  • GTX 960 4G
  • 8GB RAM
  • 600W PSU
  • MSİ Z97 Gaming 3
Ben bu sistemi ufak ufak upgrade mi etsem daha iyi olur yoksa yeni bir sistem toplamam mı daha iyi olur.

Eğer upgrade edersem GTX 1060 6G + 8GB RAM + 120GB SSD almayı düşünüyorum sizin düşünceleriniz nelerdir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Upgrade fiyatı 1400TL'ye geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Katılıyorum yerinde bir yükseltme. Tavsiyem birdahaki işlemci yükseltmeni Intel alacaksan yeni bir soket çıkarırsa ya da 8.nesil için olan yeni anakartların birdahaki nesil için soket değişikliğine gidip gitmeyeceğini açıkladıktan sonra yapman.

Bileşenlerim kaliteli oldugu için bende yükseltmekten yanaydım yorumlarınız için teşekkür ederim , galiba eski canavarı yeniden canlandırıyorum :D

GTX 960 modelinin hala gideri var, yerinde olsam değiştirmezdim her ne kadar 1060 çok daha iyi olsa da. GTX 960 modelinden sonra geçilecek kart bana göre 1060 ve RX 580-570 modelleri olmamalı. Minimum GTX 1070-Vega 56 dengi kartlar olmalı diye düşünüyorum.

GTX 960 modelinin hala gideri var, yerinde olsam değiştirmezdim her ne kadar 1060 çok daha iyi olsa da. GTX 960 modelinden sonra geçilecek kart bana göre 1060 ve RX 580-570 modelleri olmamalı. Minimum GTX 1070-Vega 56 dengi kartlar olmalı diye düşünüyorum.
Önerinizi dikkate alacağım aslında biraz düşününce ekran kartımın bana hala çok rahat yettiği aklıma geliyor :D
İkinci el bi GTX 1070 ' e bakıcam fakat işlemcim yeterli gelirmi tam emin olamıyorum.
Artık oda olmassa yeni nesil ekran kartlarını beklerim.
Gigabyte G1 Gtx 980 Ti 6 GB (1070 Den iyi) Garantili - Gigabyte Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 473120121
Böyle bi kart buldum hoşuma gitmedi değil sizin görüşleriniz nelerdir ?

Son düzenleme:
Temiz, uygun fiyata 980 Ti bulursan alınabilir hala. GTX 1070 ile benzer performansta bir kart. Hangisini diğerine göre daha ucuza bulursan onu al.
Çok sağol yardımcı olduğun için sanırım kararım 980Ti den yana olucak , sana son olarak şunu sorucam peki ben bu kartı alıyorum ama benim i5 4460 bu kartı besleyebilicekmi yada çok fazla bi kaybım olurmu ? Darboğaz yapacağı kesin zaten.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı