Satılık GTX 960 Sistem

Hmzy

Hectopat
Herkese hayırlı Ramazanlar, iyi forumlar. Yaklaşık 1,5-2 sene önce topladığım sistemi satmak istiyorum. Bilgisayara 4-5 aydır ara verdim. Ekran kartını 1 sene önce Haziran ayında aldım. Sistemde en ufak bir sorun bile yok. Sistem özellikleri;
-Intel i3 4160 İşlemci
-MSI H81 M Pro-VD Anakart
-Gskill Ripjaws 4x2 1600 Mhz CL9 Bellek
-Evga GTX 960 128 Bit 2 GB Ekran Kartı
-WD 1 TB Hard Disk 6400 RPM
-Hyper T3 TX3 İşlemci Fanı
-Samsung 850 EVO 120 GB SSD
-Corsair Carbide 200R 550W PSU
-AOC E2180SW Monitör
-Orjinal Windows 10 OEM
Ürünlerin hepsinin sıfır toplam 2400 TL yapıyor. Ben komple sistemi 1500 TL ye satıyorum. Pazarlık payı vardır. Başakşehir'e gelebilirseniz elden teslim yapabilirim.
Not: Üründeki tek sıkıntı kasanın önündeki kırıktır.
Not: Laptop ile takas olur.

Son düzenleme:
Ürün forum dışında birisine satıldı. Hem de kimse mesaj atmadığı için 1050 TL gibi bir fiyata sattım. Bana ciddi alıcı olmadığınızı söyleyin lütfen. Yoksa çok üzülürüm 400 TL zarar girdiğim için.

Son düzenleme:
Ürün forum dışında birisine satıldı. Hem de kimse mesaj atmadığı için 1050 TL gibi bir fiyata sattım. Bana ciddi alıcı olmadığınızı söyleyin lütfen. Yoksa çok üzülürüm 400 TL zarar girdiğim için.
Hocam pazarlık değil siz öldürüp satmışsınız sistemi parçalasanız bile en az 1300 ederdi.

Monitör dahil ise kesin alıcıydım.

Ama siz de çok ucuza satmışsınız. Sistem gayet iyi.

Monitör de dahildi. Bir kaç kere elden satmaya gittim alıcı gelmedi en sonunda ben de kesin olsun ucuz olsun diye böyle bir şey yaptım.

Son düzenleme:
Kusura bakma bilmiyordum ama o sistem üstelik monitör dahil. Aklım almıyor o fiyata. Monitör de çok güzel ayrıca.

Neyse sağlık olsun olmuşla ölmüşe çare yok.

Ben napayım şimdi. Boş yere kendimi yiyip bitireceğim. Çok üzüldüm gerçekten ya. Of of!

Geri
Yukarı