GTX 960 Tabanlı 3000 TL'lik Sistem

hazar99

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Arkadaşlar bir yakınım sistem toplayacak. Fakat o konsol oyuncusu olduğundan bütün oyunları konsolda oynayacak sadece konsola çıkmayan ve istediği oyunları(Titanfall, Rise Son Of Rome vb.) oynamak için sistem toplayacak. Bu 3000 TL'nin içinde monitör olacak fakat klavye ve fare olmayacak. Önerilerinizi bekliyorum.

Yılda oynayacağı 3-4 oyun için GTX 970 fazla değil mi? Ben GTX 960'ı uygun görmüştüm.

Ben GTX 970 kullanıyorum ama ben 4000 TL'ye topladım. 3000 TL'ye GTX 970 koyup diğer parçaların kalitesiz olmasındansa GTX960 kullanıp diğer parçaların da kalitesini yüksek tutmak daha mantıklı geldi. Sizce AMD 3xx serisi beklemeye değer mi?

Yakında çıkacağı söylentileri var. Eğer acelesi yoksa bence neden olmasın beklenebilir.

En geç Haziran ayında toplanması gerekiyor. Haziran ayına kadar çıkma ihtimali var mı?

Çıkacağı net gibi ama ne zaman şu an için belli değil. Bence nisan veya mart ayına kadar bekleyebilirsiniz. O zamana çıkmaz ise GTX 960'lı sistemi toplayın derim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı