GTX 960 veya R9 380 Sistem Toplama

metosti

Kilopat
Daha fazla  
PC Toplama.png
PC Toplama.png

Arkadaşlar GTX 960 mı ? Yoksa R9 380 mi ? Karar veremedim. Birde Topladığım Sistem Uyumlu mu ? Zotac , Msi , Asus ' un farkları varmıdır ? Toplayacağım PC en fazla 2250 TL olacak. Başka sistem tavsiyelerine açığım. Teşekkür Ederim.

Zotac AMP' nin saat hızları MSI ve Asus' daha yüksek olur bu yüzdende biraz daha pahalı olur.

Topladığınız sistemde anakart - işlemci uyumsuz, kasa olarak da kötü bir tercih yapmışsınız. Bu sistemi toplayabilirsiniz. Farklı sitelerden toplarsanız bir de SSD sığdırabilirsiniz bütçenize.

Dosya Ekleri

• vatan 1.png
    vatan 1.png
    23,6 KB · Görüntüleme: 326
Teşekkür ederim. Ben bu sistemi okul içinde kullanabilmek istiyorum. Mühendislik programlarını çizimleri rahatlıkla açabilir mi? i3 6100 bunu karşılayabilir mi ?

PC Toplama 2.png

Peki bu sistem nasıl ? Uyumsuz olan parça varmı ? Çizim programlarım için İ5 istiyorum. Yada ekran kartını 2GB' a indiricem. Şimdiden Teşekkürler.

PC Toplama 3.png
Ekran kartını 2GB R9 380 olarak değiştirdim. 4GB ile 2GB arasında çok az bir fark var, bütçemi geçmek istemedim. Birde bu sistem ve bu işlemci beni üniversite boyunca çizim programlarımda sıkıntı çıkartır mı ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı