GTX 960 vs GTX 970

Ya gıdısını yediğim diyeceğim artık attım ya sana ilk sayfada. Orada incelese neymiş r9 380 eteknix sitesinde var.

Al sana karşılaştırma.

AMD Radeon R9 380 2GB CrossFireX Graphics Cards Review

NVIDIA GeForce GTX 960 SLI Review

Bf 4 için bu durum. Titan x performansına yakın vermiş bazen diyorum hala gelip bana gtx 980 diyorsunuz yapmayın etmeyin lütfen.

Dostum her ekran kartı ilk çıktığında Slı Desteği iyi olmaz.Şu an 2016 Mart ayındayız Techpowerup Gtx 960 ilk çıktığı Zaman daha driver yeni 2015 Ocak ayında hazırlamış.Yani 1 yıl 2 ay geçmiş fakat senin crossfire linkinde 9 ay önce hazırlanmış.Yani tüm C.F driverları yayınlandığında fakat Gtx 960 linkinde ise daha herhangi bir Slı desteği yoktu.Bir de benim attığım günümüze daha yakın olan karşılaştırmalara bakarsak sevinirim ve mantıklı düşünürsek. :D

Yok cevap vermeyeceğim bundan sonra testler belli isteyen istediğini alır titan x performansı vermiş diyorum ben driverin yeni olur mu tam tersi driverleri oturmamış demektir bu. Benden bu kadar hocam son yorum yani hakikaten savunmak istemiyorum testler orta da yabancı sitelerin fikri ortada gerek yok tartışmaya. Şimdi forumda anlayan birileri gelip r9 380 diyecek olay kapanacak hep öyle oldu r9 380 ve gtx 960 karşılaştırmalarında şuan açık değiller galiba gelip r9 380 diyecekler olan benim boş yere yazdıklarıma olacak.

Evet r9 380 demeleri normal ama r9 380 C.F demeleri gerçekten garip kaçar dostum.GÜNÜMÜZDE 2016 MART ayında oyunlarda Slı desteğinin C.F desteğinden fazla olduğunu bilmeyen yok dostum.GÜNCEL OL 1 YIL 2AY ÖNCEYE GİTME günümüzdeki sonuçlara bak. :D

Dostum her ekran kartı ilk çıktığında Slı Desteği iyi olmaz.Şu an 2016 Mart ayındayız Techpowerup Gtx 960 ilk çıktığı Zaman daha driver yeni 2015 Ocak ayında hazırlamış.Yani 1 yıl 2 ay geçmiş fakat senin crossfire linkinde 9 ay önce hazırlanmış.Yani tüm C.F driverları yayınlandığında fakat Gtx 960 linkinde ise daha herhangi bir Slı desteği yoktu.Bir de benim attığım günümüze daha yakın olan karşılaştırmalara bakarsak sevinirim ve mantıklı düşünürsek. :D

BUNU TEKRAR OKURSAN SEVİNİRİM

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı