GTX 960 vs RX 470

Bence monitör almalısın 1080p'de oynamak varken o monitörle oyun mu olur hocam kendine yazık etme. RX 470 alacaksan high'i unutup ultra'da oynayacaksın bide hocam o da var. :) Amd yazılım konusunda gelişiyor nvidianın sevimliliği gidecek yakında.
Hocam bütçe olsa alırım da bütçe yok bu monitör bana yeter diye düşünüyorum. Acaba ne gibi bi kaybım olur ?

Küçük ekranda detayları doğru düzgün göremezsin boşuna ekran kartını uçurmuş olursun. 600liraya 75HZ mükemmel bir Viewsonic monitör var benim 1080p monitörüm olmasına rağmen gidip aldım yenisini. Ekran kartından kıs monitöre ver yani hocam bir işe yaramaz uçuk ekran kartın. Bütçen ne kadar söyle ona göre konuşayım.

Küçük ekranda detayları doğru düzgün göremezsin boşuna ekran kartını uçurmuş olursun. 600liraya 75HZ mükemmel bir Viewsonic monitör var benim 1080p monitörüm olmasına rağmen gidip aldım yenisini. Ekran kartından kıs monitöre ver yani hocam bir işe yaramaz uçuk ekran kartın. Bütçen ne kadar söyle ona göre konuşayım.
Ya şimdi 2400 TL gibi bir bütçem var bu bütçe büyük ihtimal artıcak. Çünkü %90 ihtimalle bu yaz alamıyacağım bilgisayarımı. Çalışıp kazandığım için biraz sıkıntılı.

Bence monitör almalısın 1080p'de oynamak varken o monitörle oyun mu olur hocam kendine yazık etme. RX 470 alacaksan high'i unutup ultra'da oynayacaksın bide hocam o da var. :) Amd yazılım konusunda gelişiyor nvidianın sevimliliği gidecek yakında.

Kardeş rx 470 ekran kartı bulunan bi sistem alıcam ama monitörüm bozuk. Ben de 600 tl civarı bi fiyat verip küçük bi monitör almak yerine o fiyatlarda hem pc ekranı olarak kullanılabilen hemde içinde uydu alıcısı olan bir televizyon aldım. Kendi içinde hd uydu alıcısı falan var gayet kaliteli bir görüntü sunuyor. Ama sorum şu rx 470 li bir bilgisayarda ultra çözünürlükte böyle bir ekranda ne kadar verim alabilirim?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı