GTX 960'ın Ti versiyonu çıkar mı?

Bu Ti modeli mi şimdi ? 4g modelini MSI önceden duyurmuştu çıkaracağız diye,bu o olmasın ?
Ti modeli dediğiniz şey bu karttır. Sadece MSI değil Evga, Gigabyte, Zotac gibi kart yapımcıları şu anda yurtdışında piyasaya sundu 4GB'lik GTX960 modelini. İleriye dönük bir kart, ben yurtdışından getiricem derseniz 239$ gibi güzel fiyata sahip olabilirsiniz. Türkiye'ye gelecek lakin fiyatlar malum.

Ti modeli dediğiniz şey bu karttır. Sadece MSI değil Evga, Gigabyte, Zotac gibi kart yapımcıları şu anda yurtdışında piyasaya sundu 4GB'lik GTX960 modelini. İleriye dönük bir kart, ben yurtdışından getiricem derseniz 239$ gibi güzel fiyata sahip olabilirsiniz. Türkiye'ye gelecek lakin fiyatlar malum.
Kaç CUDA çekirdeği var acaba bunda.

Mimariye bakınca 4GB' i verimli kullanması zor gibi. 2-3 GB arasında kalır diye tahmin ediyorum, bellek kullanımı. Performans isteyenler için ileride ikinciyi alıp SLI' da kullanmaları performansa ciddi fayda edecektir. Ama tabi tekli kullanımda da ciddi bir performans artışı olacak gibi. Fiyat farkı bizde çok olmazsa süper olur :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı