GTX 960M Battlefield 4 performansı

Ömer MEYVALI

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.

Ekran kartım GTX 960M 4 GB GDDR5 BF 4'te grafik ayarlarının hepsi ultra ayarda ayrıca HBAO ve 4x MSAA ayarlarında 35 FPS'in altına düşmüyor ortalama 40 FPS değerlerini alıyorum. Ekran kartına göre fps değeri normal midir diye merak ettim bence birazcık düşük kalmış FPS en azından 50 civarında olmalıydı.

Ekran kartına göre fps değeri normal mi yoksa düşük mü ?

Değerler iyi gibi geldi özellikle ayarları biraz kısarak 60 FPS almayı deneyin derim. Böylece online oynuyorsanız çok daha rahat edersiniz. :)

Beklenilen değeri vermiş, HBAO MSAA gibi ayarları açmayın. Mobil için monitörün çözünürlülüğünde yüksek doku ayarlarında oynamak yeterlidir. Bu arada yumuşaltma şart diyorsanız, FXAA en performans verenidir.

Beklenilen değeri vermiş, HBAO MSAA gibi ayarları açmayın. Mobil için monitörün çözünürlülüğünde yüksek doku ayarlarında oynamak yeterlidir. Bu arada yumuşaltma şart diyorsanız, FXAA en performans verenidir.

Öncelikle kusura bakmayın cevap yazamadım 1 günlük ban yemiştim.

Aradığım cevaba ulaştım teşekkürler. Sadece bir şey sormak istiyorum.HBAO MSAA ayarları ve performansa etkileri ile ilgili

HBAO ayarı ayrıntıları çok artırıyor FXAA dan çok daha net.

Performans açısından neyi etkileyebilir ki zaten donma, kasma, yırtılma gibi sorunlar yaşamadan gayet akıcı bir şekilde oynuyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı