GTX 960M harici ekran kartını iptal etme

kinqofkinq12

Hectopat
Bilgisayar hiç açılmıyor. Ekran kartından dolayı olduğunu düşünüyorum. Harici ekran kartını iptal edip onboard ekran kartıyla kullanabilir miyim sadece?

Özellikler: Laptop.
GTX 960M.
İşlemci i7 4720HQ.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ramları çıkar tak yapın mı? Yaptıysan ve siyah ekranda ise hdmi vs gibi kablo ile başka ekrandan görüntü alabildin mi? Alamadıysa anakart değişecek gibi çünkü gpu anakarta lehimli.
Ramlar gömülü. Anakartın fiyati 1100 dolardı servisinde 3 sene önce. Şimdi ne kadardır bilemiyorum. Hdmi ile başka ekranda denedim görüntü gelmedi. Çöp oldu demek :(

Ramlar gömülü. Anakartın fiyati 1100 dolardı servisinde 3 sene önce. Şimdi ne kadardır bilemiyorum. Hdmi ile başka ekranda denedim görüntü gelmedi. Çöp oldu demek :(
Ramler gömülü değil eğer bu videodaki cihazsa.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Buna yakın ama bu değil . Resmini paylaşayım derken şimdi açtım pc yi BIOS pili yok :D ondan olabilir mi :D

Ayrıca ramler gömülü değilmiş .Ben gömülü sanıyordum.
1643457372084.png

Ben bunları ram sanıyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı