GTX 960M Mafia 2 Kasma Sorunu

hcllll

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarıma Mafia2'yi indirdim, oyunu ilk açtığımdan ultra'da 60+ FPS alırken format attıktan sonra başlangıçtan itibaren 7-10-18 civarı FPS alıyorum ve ses de kesik kesik geliyor.

Birkaç şey denedim forumda gördüklerimden onlar da işe yaramadı.

C:\Program Files (x86)\2K Games\Mafia II\edit\APEX\Cloth bir tane daha vardı onları sildim ama yine işe yaramadı.

Sistemim;
i7 6700hq
GTX 960m
8GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar geçen seneye kadar oyun mükemmel optimizasyonlu bir şekilde oynaniyordu 4gb ddr2 ram ,ati 4600hd , pentium dual-core 2.6ghz işlemci ile ful çözünürlük ultra grafiklerde oynayabiliyordum fakat sanırsam her korsan oyunlara yapmaları gerektiği gibi bunu da bozmuşlar. eskiden korsan indirdiğinizde oyun kalp atışları, düşük can vs. sıkıntıları vardı. şimdi sanırsam bu oyun kurucularından kaynaklı . arkadaşlar bu oyunu nerden indirirseniz indirin korsan olarak oynayamicaksiniz . eğer satın alan varsa (oyun fiyatı 12tl) buraya yazsın lütfen sıkıntılar çözülmüş mü diye . çünkü nvidia atı düşmanı biliyorsunuz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı