GTX 960M sürücü yüklenmiyor

Ludogorian

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, son zamanlarda bilgisayarında ani FPS düşüşler olduğundan dolayı DDU ile sürücülerimi sildim ve eski bir sürücü yükledim ama daha sonra memnun kalmayınca onu da kaldırıp en son GeForce Experience sürümünü indirip otomatik olarak sürücülerimi güncelledim. Her şey halloldu diye düşünürken, bilgisayarımda denetim masasında ayar yapmak için sağ tıkladığımda NVIDIA Denetim Masası'nın olmadığını fark ettim sonra internette araştırmaya başladım ve aygıt yöneticisinden yapılana ayarları gördüm. Sürücü güncelleştirme vs ama hiçbiri işe yaramadı ve en garibi de sürücüyü yüklediğim zaman kurulum tamamlanıyor. Fakat en son gözüken sürücü hala yüklenebilir durumda oluyor. Driver Booster'dan da kontrol ettiğimde de aygıtlarda hiçbir sorun olmadığını söylüyor. Ben bu işin içinden çıkamadım.

Dosya Ekleri

• Sorun.png
    Sorun.png
    330,3 KB · Görüntüleme: 49
  • sorun 5.png
    sorun 5.png
    63,1 KB · Görüntüleme: 43
  • sorun 3.png
    sorun 3.png
    46,2 KB · Görüntüleme: 48
  • Sorun 2.png
    Sorun 2.png
    51,4 KB · Görüntüleme: 96
Driver Booster kullanımı sonrası olmuyor hiçbir driver. DDU ile temizleyipte denedim gene olmuyor çözüm format.

Hocam hiç Driver Booster kullanmadığım için otomatik olarak böyle sorunla karşılaşmamıştım eğer sizin dediğiniz gibiyse işin içine Driver Booster girince artık hiçbir şey olmuyorsa temiz kurulum şart.

Öncelikle merhaba, son zamanlarda bilgisayarında ani FPS düşüşler olduğundan dolayı DDU ile sürücülerimi sildim ve eski bir sürücü yükledim ama daha sonra memnun kalmayınca onu da kaldırıp en son GeForce Experience sürümünü indirip otomatik olarak sürücülerimi güncelledim. Her şey halloldu diye düşünürken, bilgisayarımda denetim masasında ayar yapmak için sağ tıkladığımda NVIDIA Denetim Masası'nın olmadığını fark ettim sonra internette araştırmaya başladım ve aygıt yöneticisinden yapılana ayarları gördüm. Sürücü güncelleştirme vs ama hiçbiri işe yaramadı ve en garibi de sürücüyü yüklediğim zaman kurulum tamamlanıyor. Fakat en son gözüken sürücü hala yüklenebilir durumda oluyor. Driver Booster'dan da kontrol ettiğimde de aygıtlarda hiçbir sorun olmadığını söylüyor. Ben bu işin içinden çıkamadım.

Hocam formattan sonra Driver Booster'ı kullandıysanız bir daha format atın ya da DDU ile silip NVIDIA'nın sitesinden indirin Driver Booster'la indirmediğinizide biliyorum sürücüyü.

Geri
Yukarı