MehmettB

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle selamün aleyküm... Lütfen okuyun çok korkuyorum bir şey olacak bilgisayara diye. Şimdi şu an benim bilgisayarım 2 gün önce alındı.

- h110m-k pro anakart (asus)
- gigabyte GTX 970 ekran kartı
- 8 GB gskill aeigs RAM (8x1)
- i5 6500 işlemci
barindiriyor sistemim fakat attığım resimlerde de gördüğünüz gibi, bilgisayara format dahil atsam, aygıt yönetcisindeki intel HD graphics 530'u bir türlü kaldıramıyorum. GTX 970'i bilgisayar algılamıyor ve en önemli sorun, ekran karti ayarlari için format dahil her yolu denedim. 50 defa geforce experience'yi bile kurmama rağmen, bilgisayar bir türlü GTX 970'i tanımadı ve algılamadı. Windows 10'daki shift'e basılı tutarak yeniden başlat kategorisine tıklayıp ordan sorunları çöz yerinden bilgisayarı sıfırlama işlemi dahil yaptım fakat bir türlü bilgisayar bu ekran kartini algilamiyor.

Bahsettiğim Resimler;

upload_2016-7-21_15-40-18.png

upload_2016-7-21_15-40-29.png

upload_2016-7-21_15-41-2.png

Ne yapsam da ne etsem de bir türlü bu intel'i kaldırsam da bilgisayarı yeniden başlatınca geri geliyor. Format atıp ilk işim geforce experience olmasına rağmen yine olmadı...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı