GTX 970 Alınmalı mı ?

Anlıyorum. Kıymetli yorumlarınız için teşekkür ederim. Peki GTX 970 için sağlam ve dayanıklı bir güç kaynağı öneride bulunur musunuz. Maksimum 210Tl bütçem mevcut. @Silinen üye fikrinizi alabilir miyim acaba ?

bence üstüne 400 tl daha koyup amazondan evga gtx980 superclock alabilirsin ki ben alacağım inşallah :) 4k oynayamadıktan sonra ben gtx970 almaktan vazgeçtim :)

Msı gtx 970 kullanmaktayım. Gayet güzel bir kart güncel oyunları ultrada oynatıyor. Keza coil whine sorunu da bende çıkmadı.

Benim de aklımda Corsair vs650 vardı. Fakat Corsair cx600 ile arasında kalmıştım. @Silinen üye

Ekran kartını 1080p monitör de kullanicam. O yüzden GTX 980'e gerek duymuyorum.

bende uzun zamandır araştırıyorum GTX 970 'in bazı sorunları var ve neredeyse 3 karttan 2 si bu şekilde sorunlu. coil whine ve memory hataları yüzünden ben vazgeçtim. Biraz daha bekleyip yaz dönemine doğru directx 12 kart seçeneklerine yönelmeni tavsiye ederim.

1080p monitör kullanıyor olabilirsin ama ileride 4k oyunlar yaygınlaşacağı için ben gtx980 diyorum. Tabi tercihler yine kişiye bağlı :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı