Hangi GTX 970 Alınmalı?

Türkiye'de ki garantisi 3 yıl. Fakat Uluslarası 10 yıl garanti. Yani 10 sene sonra garantiye yollarsan yapıp veriyolar. Diğer firmalarda böyle birşey yok direk 3 yıl garanti.
Hocam EVGA nın sitesinden garantinizi gösteren bir ekran fotoğrafı alabilir misiniz? Ya bir kampanyadır ya da başka birşey ama garantinin 3 yıl olduğu açık. 10 yıl ekran kartı garantiniz varsa buyrun gösterin.
EVGA | Products sizin kartınız sanıyorum. 3 year limited warranty.?

Tamam SC+ farketmez 10 yıl garantisi var dediler ve kayıt yaptırdıysan görünüyor zaten. Nereden aldınız da 10 yıl garantisi var dediler Vatan satarken bunun uluslararası 10 yıl garantisi var demez kimse demez ekran kartı için. Ben siteden görüyorum her ürünün 3 yıl garantili satıldığını ve kendi kartım da kayıtlı 2 yıl 11 ay garantisi var. Gösterebiliyorsanız 10 yıl garantiyi buyrun yoksa burada bir satıcı öyle dediyse yanlış bir bilgi olmuş.

Sanırım Gigabyte tercih edeceğim. Kartı düzgün kullandıktan sonra bir şey olacağını sanmıyorum. Teşekkür ederim yorumlarınız için.

aynı soruyu bende sormuştum ama sonra r9 390 almaya karar verdim ve aldım çok iyi asus dc3 aldım fan pilanını biraz ayarlamak gerekiyor elle oda çok basit ama sığacak kasa bulmak zor oldu

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı