GTX 970 + ASUS ROG SWIFT PG278Q Kaç sene idare eder?

AMD ölümdür, Nvidia ise sıtmadır. Bizler kemalist devrimi yeniden hayata geçirip, halk iktidarını yeniden kurduğumuzda üçüncü bir alternatif yarattığımızda, hiçbir emperyalist firmaya muhtaç olmayacağız. Kendi bilgisayar bileşenlerimizi kendimiz üreteceğiz ve çok daha ucuz olacaklar.

Burası bilgisayar forumu. Uzun siyasi tartışmaya girerek ceza yemek istemiyorum.
Ama isterseniz yüz yüze görüşür beraber siyaset tartışabiliriz başka bir yerde.

Yok hocam siyaset değil bu yaptığımız teknolojideki geriliğimizdir. Şuan için Taiwan ile Amerika ile boy ölçüşecek bir firmamız yok. Daha yerli otomobil , uçak vs. yapamamışken zaten markalaşma bekleyemeyiz. Yerli çıkarılan atıyorum bir telefonun işlemcisinden tut kamerasına kadar yine aynı firmalar. Bizimki sadece parçaları birleştirip türk malı diye göz boyamak.

AMD ölümdür, Nvidia ise sıtmadır. Bizler kemalist devrimi yeniden hayata geçirip, halk iktidarını yeniden kurduğumuzda üçüncü bir alternatif yarattığımızda, hiçbir emperyalist firmaya muhtaç olmayacağız. Kendi bilgisayar bileşenlerimizi kendimiz üreteceğiz ve çok daha ucuz olacaklar.

Burası siyaset yeri değil dostum. Yorumlarını başka siteye saklayabilirsin

Burası siyaset yeri değil dostum. Yorumlarını başka siteye saklayabilirsin

Aynen yukarıda arkadaşla tartışırken kendim söyledim. Eğer siyaset yaparsak ceza alırız diye söyledim.

Şimdi asıl konuya dönelim.

Asus ROG SWIFT PG278Q monitörde GTX 980 ti kullanmak istiyorum ama GTX 980 ti daha stoklara girmemiş.
GTX 980 alsam 2K oyunlarda iyi iş görür mü?

Aynen yukarıda arkadaşla tartışırken kendim söyledim. Eğer siyaset yaparsak ceza alırız diye söyledim.

Şimdi asıl konuya dönelim.

Asus ROG SWIFT PG278Q monitörde GTX 980 ti kullanmak istiyorum ama GTX 980 ti daha stoklara girmemiş.
GTX 980 alsam 2K oyunlarda iyi iş görür mü?

Öyle bi monitöre GTX 980 Ti yakışır. Çok güzel bi monitörün var(satmayı düşünürsen ilgilenebilirim) ve bu monitörden tam performans almak istiyorsan AMD'nin dün tanıtılan 3XX serisi yada 980 Ti alabilirsin. AMD 2-3 haftaya gelir. 980 Ti ise ön sipariş alınıyor hatta sinerjiden sipariş edilebiliyor diye biliyorum.

Ama benim 4k takıntım yok ve fps tarzı sistemi çok kasan oyunları oynayamıyorum.

Arkadaşlar
Bugün veya yarın garanti servisinden bilgisayarımı alacağım.

Anakartın güney köprüsünde sorun varmış, değiştirmişler.
Bir de GTX 970 ekran kartında kronik bir arıza varmış, iade alacaklar.

Ben de GTX 980 ti ile değiştirmek istiyorum ama stoklarda yok.
Bilgisayarı ekran kartsız bir biçimde teslim alıp, hediye çeki ile birlikte biraz beklesem mi?
Yoksa o an hemen GTX 980 ile değiştirsem mi?

Kararsız kaldım. Yardımcı olur musunuz?
@Recep Baltaş @Ali Güngör @VanquisheR_ @Pinkman

GTX 980 Ti Temmuz ayında mı Türkiye ye geliyor?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı