GTX 970 Cyberpunk 2077 düşük FPS

GTX 970 rezalet Cyberpunk 2077 oynanmıyor. FPS 6-7.
İşletim sistemim: Ntel(r) Core(tm) i7-2600 CPU @ 3.40GHz.
3.70 GHz/16 GB ram/win 10 pro/64 Bit işletim sistemi,
X64 tabanlı işlemci.

Ekran kartı muhtemelen 20% falan kullanıyor işlemciyi değiştirirseniz büyük bir performans artışı sağlarsınız tabii laptop değilse.

Hocam açması bile mucize.
Hocam abartmayın. GTX 970 o kadar güçsüz bir kart değil 1650S gücünde yaklaşık olarak ki 1650S oyunu 1080P düşük ayarlarda 40-50FPS açıyor. İşlemciden kaynaklı düşük FPS yaşıyor arkadaş ancak 7-8 o işlemciyle bile olmaması lazım.

"Rezalet" diyorsanız neden oynamaya çalışıyorsunuz?
Eğer düşük FPS aldığınız için oynayamıyorsanız neden "rezalet" diyorsunuz?
Neyse...
İşlemciniz düşük kalmış, Ram 8gb galiba, Cyberpunk bol Ram isteyen bir oyun.

O işlemciyle çok normal felan değil. Herkes ezbere konuşmuş. İşlemcin 4C-8T. Ben 3200G gibi bir işlemciyle 30 FPS oynayabiliyordum. Oyunu muhtemelen dahili grafik birimiyle açıyorsun. Oyuna sağ tıklayıp yüksek performanslı grafik işlemciyle çalışmayı deneyin. Bu da olmazsa MSI Afterburner yardımıyla oyun içi görüntüsünü paylaşın.

Ekran kartı muhtemelen 20% falan kullanıyor işlemciyi değiştirirseniz büyük bir performans artışı sağlarsınız tabii laptop değilse.
Hocam alakasız olacak ama PSU'nuzu değiştirmenizi öneririm.

Hocam abartmayın. GTX 970 o kadar güçsüz bir kart değil 1650S gücünde yaklaşık olarak ki 1650S oyunu 1080P düşük ayarlarda 40-50FPS açıyor. İşlemciden kaynaklı düşük FPS yaşıyor arkadaş ancak 7-8 o işlemciyle bile olmaması lazım.

Sorun GTX 970'de değil işlemcide işlemciyi kesinlikle değiştirin çok garip bir ikili olmuş ikisi daha güçlü bir şey alın.

Sorun GTX 970'de değil işlemcide işlemciyi kesinlikle değiştirin çok garip bir ikili olmuş ikisi daha güçlü bir şey alın.
Hocam sorun işlemcide de değil aslında i7-2600'de darboğaz yapıyor evet ama 7-8FPS'e düşürecek kadar değil en kötü ihtimalle kartın %60-70'i kullanılmalı gene.

O işlemciyle çok normal falan değil. Herkes ezbere konuşmuş. İşlemcin 4C-8t. Ben 3200G gibi bir işlemciyle 30 FPS oynayabiliyordum. Oyunu muhtemelen dahili grafik birimiyle açıyorsun. Oyuna sağ tıklayıp yüksek performanslı grafik işlemciyle çalışmayı deneyin. Bu da olmazsa MSI Afterburner yardımıyla oyun içi görüntüsünü paylaşın.

Nasıl normal değil i7 2600 i7 diye 2600'ü göz ardı etmeyin kaç yıl öncenin işlemcisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı