GTX 970 ekran kartı sıcaklığı oyunlarda 94 derece

lastbjorNN

Hectopat
Yer
Berlin
Uzun süredir kullandığım ekran kartı yaz gelmesiyle böyle problemler çıkarmaya başladı. Bunun sebebi ne olabilir?

1627173744955.png

En son termal macunu ne zaman sürdünüz? Ayrıca NVIDIA kartlarından anlamamda o MHz değerleri ne yav ;D

Son düzenleyen: Moderatör:
En son termal macunu ne zaman sürdünüz? Ayrıca NVIDIA kartlarından anlamamda o MHz değerleri ne yav ;D
Hocam pek o konularda pek fikrim yok kartı söküp fanları temizleyip takıyordum hiç macunu yenilemedim. %99'da kullanıma geçip 5-10 saniye sonra kapanıyor bilgisayar zaten. MHz konusunda benim de pek fikrim yok böyle gösteriyor :D

Termal macun değiştirin YouTube'dan bakabilirsiniz eski bir model ve alındıgından beri değişmediyse sorun ondandır. Bende de GTX960 vardı 90 derecelere çıkıyordu bakımını yaptım mscun değiştirdim 60 70'lere düştü.

Termal macun değiştirin YouTube'dan bakabilirsiniz eski bir model ve alındıgından beri değişmediyse sorun ondandır. Bende de GTX960 vardı 90 derecelere çıkıyordu bakımını yaptım mscun değiştirdim 60 70'lere düştü.
Bugün coolermaster macunla yenileyeceğim hocam. Sorun çözülmezse tekrar buradayım.

İndirimden MasterGel maker almıştım güzel macyn.

Yeni konular

Geri
Yukarı