GTX 970 GTA 5 Kasma Sorunu

kadirsrts

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, öncelikle sistemim şu şekilde;
Anakart = MSİ Z97-G43 ATX Anakart

RAM = Kingston Hyperx Beast DDR3 RAM 16 GB (2x8) 1600 MHz
Ekran Kartı = MSİ GTX 970 4 GB 256 BİT DDR5

İşlemci = İntel İ5 4460 3.20 GHZ

Harddisk = 2 TB HARDDİSK

SSD = Kingston 120 GB

Power = 750 WAAT KCAS Güç kaynağı

Evet arkadaşlar sistemim bu şekilde. Oyun oynarken ayarlar oyunun önerdiği son ayarlarda çözünürlüğüm Full HD ile oynuyorum 1920x1080. Oyunda FPS düşüklükleri yaşıyorum. Ekranda kaymalar oluyor. Araçlar bazen yere batıyor, bu gibi kasmalar arada itikliyor. Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Bende ASUS GTX 970 ROG STRIX modeli var. Sistemlerimiz hemen hemen aynı sayılır gibi sorunsuz bir şekilde oynamaktayım. Şayet hangi ayarlarda oynadığını anlayamadım ben MSAA 4X diğer ayarlar sonda oynuyorum en fazla 80 FPS gördüm tabi orman gibi ağaçlık alanlarda düşüşler mutlaka oluyor. Kaymalar oluyor demişsin, dalgalanma ve yırtılma olarak anladım bunu oyun içi VSYNC kapatıp NVDIA kontrol panelden düşey senkronizasyonu hızlı olarak seçip dene bende çok aşırı akıcı oldu oyun ve FPS dalgalanması veya yırtılmalar bitti.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı